Prezent dla najmłodszych

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2015_06_kolorowanka-z-literkami_i-1.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej z okazji Dnia Dziecka przygotowało dla najmłodszych niespodziankę - z naszej strony można pobrać elektroniczną wersję "Kolorowanki z literkami".

Jest to druga część "Legendy o rawickim misiu", poszerzona o nowe rysunki i ćwiczenia w pisaniu literek. Ponad 500 egzemplarzy tej publikacji, przygotowanej na urodziny miasta, muzeum rozdało podczas tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego. Plik można pobrać klikając na link: Kolorowanka z literkami i po wydrukowaniu kolorować i pisać.

• - "Rydzykowi dali", mówią. Boże, jakie to jest żenujące! - skomentował ojciec dyrektor działania sejmowej opozycji, która sprzeciwia się wydawaniu 70 mln zł na muzeum w Toruniu. Jego współpracownicy idą dalej i zarzucają krytykom... antysemityzm.