Odwiedziny

Dzisiaj8
Przez tydzień233
Przez miesiąc854
Od początku149341

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Mocny wernisaż

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2016_04_moc_01.jpg15 kwietnia 2016 r. w Muzeum Ziemi Rawickiej otwarto wystawę prac artystów związanych z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu zatytułowaną „Moc i delikatność”.

  Na wystawie swoje dzieła zaprezentowali: Anna Maria Kramm – profesor ASP w Katedrze Rysunku, Jacek Jarczewski - profesor ASP w Katedrze Malarstwa Architektonicznego i Multimediów, Łukasz Morawski – dr hab. w Katedrze Rysunków i Aleksander Marek Zyśko – profesor ASP w Katedrze Rzeźby i Działań Przestrzennych. Na wernisażu obecna była również dr Anita Wincencjusz-Patyna, autorka wstępu do katalogu wystawy wydanego przez ASP we Wrocławiu.

  „Moc i delikatność” to jedno z przedsięwzięć artystycznych związanych z Europejską Stolicą Kultury Wrocław 2016. Prace czworga artystów Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pokazane zostaną również w Muzeum Regionalnym w Jaworze, Galerii Mlejn w czeskiej Ostrawie i w MBWA w Lesznie. W Rawiczu wystawę można oglądać do 29 kwietnia.

Zdjęcia z wernisażu obejrzyj tutaj.

(P)

Udostępnij

Muzealia

Rawickie Mosty Sztuki

Rawicki polifon

Ze świata kultury

Wyborcza.pl - Kultura

Artykuły o kulturze Gazety Wyborczej Gazeta.pl

Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje

Najnowsze informacje Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje

Muzealne publikacje