W świecie dawnych rzemieślników

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2017_10_rzemioslo01.jpgHistoria ginących zawodów rzemieślniczych była tematem lekcji muzealnej zorganizowanej 30 października w Muzeum Ziemi Rawickiej dla uczniów klas gimnazjalnych Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu.

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2017_10_rzemioslo02.jpgUczniów zainteresowała przede wszystkim prezentacja wybranych eksponatów ze zbiorów muzealnych, ilustrujących pracę dawnego kowala, szewca, kapelusznika i sukiennika. Zajęcia miały charakter pokazu sensorycznego - uczestnicy mogli nie tylko obejrzeć,ale również dotknąć lub zważyć wybrane przedmioty.
(M)

• Mnóstwo Grecji, szczypta "Wiedźmina", wszystko, co kochamy i czego nienawidzimy w grach spod znaku Ubisoft, oraz gargantuiczna ilość rozgrywki - tak można podsumować "Assassin's Creed: Odyssey" w dwóch zdaniach. Pozostaje jednak pytanie: czy mamy do czynienia z dobrą grą?

Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje

Najnowsze informacje Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje