Od początku120988

Dawne zabawki w „Rodzinnym Muzeum”

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2018_02_rodzine_muzeum2_na_strone.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej zaprasza najmłodszych i dorosłych mieszkańców Gminy Rawicz do udziału w rodzinnych warsztatach artystycznych. Zajęcia będą wyjątkową okazją do twórczej zabawy oraz rozwijania wspólnych artystycznych pasji.

W nowym cyklu spotkań przeniesiemy się do świata zabaw i zabawek naszych przodków, którzy nie znali jeszcze klocków LEGO, lalek Barbie ani Angry Birds. Za to sami własnoręcznie wykonywali zabawki z ekologicznych materiałów.

Udział rodzin w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy uczestników: telefoniczne pod numerem 65 545 35 75, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w biurze Muzeum w ratuszu.

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 lutego o godz. 17.00.

(M)

Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje