Palma rawicka

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2018_02_palma_2018.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Wielkanocnym „Palma rawicka” 2018. Do 20 marca br. należy dostarczyć do muzeum osobiście lub pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) kartę zgłoszenia, natomiast własnoręcznie wykonaną palmę - zaprezentować osobiście 25 marca, w trakcie Rawickiego Jarmarku Wielkanocnego.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, rodziny, sołectwa, członkowie organizacji pozarządowych, podopieczni ośrodków pomocy społecznej z terenu Gminy Rawicz. Szczegóły - w regulaminie, który dostępny jest TUTAJ. Kartę zgłoszenia można pobrać TUTAJ.

Organizatorami konkursu są: Muzeum Ziemi Rawickiej i Dom Kultury w Rawiczu, współorganizatorami - Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Rawiczu, Parafia pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu, Urząd Miejski Gminy Rawicz.