Konkurs dla plastyczny dla amatorów

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2018_03_amatorzy_2018_logo.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej i Dom Kultury w Rawiczu zapraszają do wzięcia udziału w IV Amatorskim Konkursie Twórczości Plastycznej - Rawicz 2018.

Na konkurs należy składać prace wykonane w następujący dziedzinach: rysunek, grafika, malarstwo, rzeźba, fotografia, wideo-art oraz w technikach autorskich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 kwietnia 2018 roku do biura Muzeum Ziemi Rawickiej znajdującego się na piętrze ratusza.

Szczegóły w regulaminie.

Kartę zgłoszenia, którą należy dołączyć do prac, należy pobrać tutaj.

• Mnóstwo Grecji, szczypta "Wiedźmina", wszystko, co kochamy i czego nienawidzimy w grach spod znaku Ubisoft, oraz gargantuiczna ilość rozgrywki - tak można podsumować "Assassin's Creed: Odyssey" w dwóch zdaniach. Pozostaje jednak pytanie: czy mamy do czynienia z dobrą grą?

Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje

Najnowsze informacje Muzeum Narodowe w Poznaniu - najnowsze informacje