Konkurs dla plastyczny dla amatorów

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2018_03_amatorzy_2018_logo.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej i Dom Kultury w Rawiczu zapraszają do wzięcia udziału w IV Amatorskim Konkursie Twórczości Plastycznej - Rawicz 2018.

Na konkurs należy składać prace wykonane w następujący dziedzinach: rysunek, grafika, malarstwo, rzeźba, fotografia, wideo-art oraz w technikach autorskich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 kwietnia 2018 roku do biura Muzeum Ziemi Rawickiej znajdującego się na piętrze ratusza.

Szczegóły w regulaminie.

Kartę zgłoszenia, którą należy dołączyć do prac, należy pobrać tutaj.

• Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? - pytał swego czasu Phillip K. Dick. Odpowiedzi szukał w hollywoodzkiej ekranizacji Harrison Ford, a dwie dekady później dołączył do niego Ryan Gosling. Dziś podobne pytanie zawieszają w powietrzu twórcy gry "Detroit: Become Human"