Wakacje z Muzeum

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2018_06_wakacje_2018.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej zaprasza dzieci, a także rodziców, na wakacyjne zajęcia. Od lipca będzie można wziąć udział w zróżnicowanych formach muzealnych lekcji, warsztatów, gier i spotkań.

Zajęcia w ramach „Wakacji z historią” odbywać się będą od 2 do 6 lipca w godzinach 11:00-13:00. Tradycyjne już spotkania „Rodzinnego Muzeum” zaplanowano 15 lipca i 12 sierpnia. Wzorem ubiegłorocznych wakacji zorganizowane zostaną rodzinne wycieczki turystyczne - tym razem do Golejewka, Pakosławia i Miejskie Górki - 7 lipca, oraz do Rydzyny i Osiecznej - 4 sierpnia.

Warunkiem udziału dzieci w zajęciach wakacyjnych oraz wycieczkach są wcześniejsze zapisy w biurze muzeum.

Muzeum Ziemi Rawickiej przygotowało również ofertę zajęć w sołectwach, o czym poinformujemy wkrótce.

Szczegółowy program wakacji z Muzeum Ziemi Rawickiej – na plakacie.