Muzeum Ziemi Rawickiej wydało cykl kart pocztowych z widokami Rawicza zatytułowany „Rawicz. Stare pocztówki jak nowe”. Jest to pokłosie plenerowej wystawy pod tym samym tytułem, która prezentowana była latem. Najnowsza publikacja MZR zawiera 27 pocztówek, podzielonych na trzy części w obwolutach. Karty pocztowe, pochodzą ze zbiorów Muzeum Ziemi Rawickiej, przedstawiają najciekawsze i najładniejsze widoki naszego miasta. Najstarsze pochodzą z końca XIX wieku, najmłodsze – z czasów II wojny światowej. Wszystkie zostały poddane cyfrowym procesom retuszu i koloryzacji. Autor projektu: Henryk Pawłowski.

Muzeum Ziemi Rawickiej wydało cykl kart pocztowych z widokami Rawicza zatytułowany „Rawicz. Stare pocztówki jak nowe”. Jest to pokłosie plenerowej wystawy pod tym samym tytułem, która prezentowana była latem. Najnowsza publikacja MZR zawiera 27 pocztówek, podzielonych na trzy części w obwolutach. Karty pocztowe, pochodzą ze zbiorów Muzeum Ziemi Rawickiej, przedstawiają najciekawsze i najładniejsze widoki naszego miasta. Najstarsze pochodzą z końca XIX wieku, najmłodsze – z czasów II wojny światowej. Wszystkie zostały poddane cyfrowym procesom retuszu i koloryzacji. Autor projektu: Henryk Pawłowski.