Odwiedziny

Dzisiaj10
Przez tydzień157
Przez miesiąc517
Od początku141523

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz osób zmarłych w Zakładzie Karnym Rawicza i Oddziale w Miejskiej Górce w okresie okupacji hitlerowskiej

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_raviciana_okladka_Bonikowski.jpgSpis sporządził przed 2001 r. Jan Władysław Bonikowski.

Poniższy wykaz stanowi fragment książki pt. „Groby więźniów 1939 – 1956 straconych, zamęczonych i zmarłych w Rawiczu, Miejskiej Górce i Żmigrodzie” (Rawicz 2001).

 

Obejrzyj zdjęcia tablic i grobów więźniów w Miejskiej Górce.

LEGENDA:

R – Rawicz, cmentarz parafialny

M. – Miejska Górka, cmentarz przyklasztorny

Ż – Żmigród, cmentarz parafialny

G – istnieje grób indywidualny, nr kwatery; G25 – kwatera „za murem”; G14 – kursywa / kwatera 14a (rząd wzdłuż ulicy Spokojnej)

E – ekshumowany przez rodzinę

 

Opracowanie techniczne: Janusz Hamielec, Rawicz, 2008 rok.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Data urodzenia

Data śmierci

Uwagi

1.

Adamczak Antoni

08.05.1917

13.08.1941

R

2.

Adamczak Walenty

22.01.1885

19.04.1943

M

3.

Adamski Bernard

22.03.1916

30.01.1942

R

4.

Adamski Bronisław

30.09.1909

18.10.1942

M.

5.

Adamski Tomasz

21.11.1889

22.04.1943

R/G25

6.

Adamski Władysław

06.04.1908

14.03.1942

M.

7.

Adler Adolf

18.07.1890

22.04.1943

R

8.

Adolf Władysław

20.04.1870

21.09.1942

R

9.

Anders Józef

03.02.1900

30.06.1944

M.

10.

Andreaz Ignacy

14.07.1917

04.04.1944

M.

11.

Andrzejewski Antoni

15.04.1915

25.09.1942

M.

12.

Andrzejewski Franciszek

28.08.1903

09..10.1941

R

13.

Andrzejewski Ignacy

10.01.1879

01.11.1944

M.

14.

Andrzejewski Ignacy

04.07.1913

19.08.1942

M.

15.

Andrzejewski Kazimierz

03.03.1921

05.02.1943

R

16.

Andrzejewski Ludwik

24.08.1890

27.01.1943

R

17.

Anioła Stanisław

19.02.1883

27.08.1942

R

18.

Antczak Tadeusz

04.01.1921

18.12.1942

M.

19.

Antoniewicz Adam

12.12.1888

13.01.1944

R

20.

Antoniewicz Józef

30.08.1920

25.09.1942

M.

21.

Antowski Jan

10.05.1910

10.01.1942

R

22.

Apolinarski Wawrzyniec

01.08.1887

18.05.1942

R

23.

Arciszewski Władysław

12.01.1898

11.05.1943

R

24.

Babik Tadeusz

22.01.1921

25.11.1942

R

25.

Babs Tadeusz

30.07.1920

30.01.1942

M.

26.

Baczkowski Tadeusz

29.12.1903

09.07.1943

R

27.

Baczyński Leon

 

23.12.1942

R

28.

Balasz Józef Bronisław

03.08.1911

25.08.1941

R

29.

Balazy Tadeusz

10.01.1922

07.10.1942

M.

30.

Balcerek Jan

23.02.1908

22.03.1944

R/G9

31.

Balcerowiak Franciszek

07.09.1905

17.08.1943

R

32.

Balcerowski Benedykt

23.07.1919

15.12.1943

M.

33.

Bacmaga Feliks

18.12.1919

20.08.1942

M.

34.

Banach Józef

16.10.1892

29.12.1944

M.

35.

Banasik Jan

01.01.1884

16.10.1942

R

36.

Barłoga Teodor

16.08.1916

15.07.1942

M.

37.

Barski Jan

25.11.1919

22.05.1942

R/E

38.

Bartkowiak Edward

02.06.1917

18.08.1942

R

39.

Bartkowiak Jan

10.07.1880

16.02.1943

M.

40.

Bartkowiak Józef

25.02.1906

26.12.1944

M.

41.

Bartkowiak Maksymilian

03.10.1908

20.09.1942

M.

42.

Bartkowiak Wacław

16.09.1889

06.07.1942

M.

43.

Bartosik Michał

11.09.1892

21.01.1945

M.

44.

Bartosz Józef

17.05.1900

05.10.1942

R

45.

Bartoszak Wacław

16.09.1910

12.09.1942

R

46.

Baszyński Leon

04.08.1921

19.12.1942

R

47.

Baumgart Artur

19.10.1916

27.10.1943

R

48.

Bazelak Marcin

20.10.1876

28.05.1943

M.

49.

Bączkowski Tadeusz

29.12.1903

09.07.1943

R

50.

Bączyk Henryk

02.06.1917

10.07.1944

M.

51.

Bąk Józef

07.03.1884

15.03.1943

M.

52.

Bednarek Józef

38 lat

09.02.1945

M.

53.

Bednarski Władysław

16.02.1900

06.10.1944

M.

54.

Bednarczyk Antoni

12.05.1893

15.07.1943

M.

55.

Bekier Wincenty

19.03.1898

01.08.1942

M.

56.

Belka Walenty

14.02.1883

24.05.1943

R

57.

Bella Ludwik

15.08.1909

25.04.1940

R

58.

Bera Józef

11.03.1887

04.07.1943

M.

59.

Berczyk Antoni

04.01.1908

26.07.1942

R

60.

Bergmann Artur

22.08.1907

09.11.1940

R

61.

Bednarczyk Franciszek

13.09.1905

23.03.1943

M.

62.

Bialon Józef

26.01.1905

02.04.1943

M.

63.

Białas Józef

19.03.1900

17.01.1945

R

64.

Białaszyński Jan

20.05.1905

07.09.1944

R

65.

Białecki Wilhelm

01.04.1903

12.11.1942

M.

66.

Białek Józef

18.03.1914

06.11.1942

M.

67.

Białozyt Józef

02.03.1921

07.05.1943

R

68.

Biały Leon

04.04.1909

17.05.1942

R

69.

Białyński Jan

27.06.1900

30.11.1944

R

70.

Biedermann Stanisław

16.09.1926

02.07.1943

R

71.

Biegański Franciszek

02.01.1908

01.09.1942

R

72.

Biel Mateusz

12.01.1874

21.06.1942

R

73.

Bielewicz Władysław

05.02.1912

01.07.1942

R

74.

Bierła Kazimierz

27.02.1879

20.05.1943

M.

75.

Bigos Henryk

01.09.1922

30.12.1944

M.

76.

Biliński Karol

08.04.1922

12.12.1942

R

77.

Bilski Tomasz

01.01.1893

05.12.1942

R

78.

Birkowski Jan

02.05.1922

19.12.1942

R

79.

Blaszkowski Stefan

02.12.1900

21.03.1943

80.

Błachut Jan

18.01.1907

22.04.1943

R   

81.

Błaszczak Walenty

10.02.1899

27.05.1942

R

82.

Błaszczyk Franciszek

01.10.1885

28.05.1942

M.

83.

Błaszczyk Ludwik

29.06.1906

05.02.1944

R

84.

Błażejczak Wawrzyn

05.08.1866

05.02.1943

M.

85.

Bocian Ludwik

 

12.12.1942

R

86.

Bociański Stanisław

03.05.1890

22.07.1943

R

87.

Bogdański Franciszek

14.03.1902

19.05.1942

M.

88.

Bogusz Kazimierz

14.07.1914

06.03.1943

R/G25

89.

Bogulewski Stanisław

06.05.1905

17.10.1942

M.

90.

Bojakowski Władysław

25.05.1906

 

R

91.

Bolewski Jan

02.05.1909

02.06.1942

M.

92.

Bonczkowski Franciszek

11.09.1896

22.10.1942

R

93.

Borek Antoni

31.05.1922

29.12.1942

R/G25

94.

Borkowski Stanisław

13.01.1918

12.08.1942

M.

95.

Borowiak Franciszek

14.08.1909

20.09.1942

M.

96.

Borowski Jan

17.10.1908

13.12.1943

R

97.

Borucki Zygmunt Florian

23.04.1920

05.12.1941

R

98.

Both Edmund

22.10.1894

05.06.1942

R

99.

Brewczyński Franciszek

23.10.1897

16.11.1942

M.

100.

Brodak Bronisław

03.12.1894

15.08.1942

R

101.

Brosik Bernard

17.10.1874

29.04.1940

R

102.

Bródka Ludwik

21.07.1890

14.03.1942

M.

103.

Brzeszkot Feliks

09.04.1917

16.07.1942

R

104.

Brzeziński Franciszek

14.05.1900

30.01.1943

R

105.

Brzeziński Leon

22.11.1882

15.03.1943

R

106.

Brzeziński Stanisław

05.08.1908

11.01.1943

R

107.

Brzozowski Józef

08.02.1909

26.03.1944

R

108.

Brzozowski Stanisław

01.05.1906

09.01.1943

R

109.

Buda Józef

09.01.1909

29.11.1941

R

110.

Budzich Sylwester

17.11.1904

22.08.1942

M.

111.

Buja Paweł

31.03.1913

25.10.1942

M.

112.

Bułka Piotr

09.07.1913

13.03.1941

R

113.

Bunkowski Konrad

22.10.1910

01.08.1942

M.

114.

Byczyński Alojzy

06.02.1914

28.10.1943

R

115.

Cebula Mieczysław

24.09.1901

26.08.1942

R

116.

Cepelin Antoni

05.06.1913

15.01.1943

M.

117.

Chadrys Jan

18.05.1906

01.07.1944

M.

118.

Chalęza Jan

24.05.1899

04.07.1943

M.

119.

Chełminiacki Józef

19.03.1888

21.01.1943

R

120.

Chlebowski Zygmunt

08.08.1921

07.05.1942

M.

121.

Chojnacki Maksymilian

03.06.1899

23.01.1943

R

122.

Chojnicki Stanisław

17.10.1890.

27.01.1943

R

123.

Cholewicki Józef

11.11.1914

19.02.1943

R

124.

Chrostowski Stanisław

17.01.1901

06.11.1942

M.

125.

Chyba Mieczysław

06.11.1922

12.08.1942

R

126.

Cichocki Czesław

15.04.1915

07.12.1941

R

127.

Cielecki Ludwik

19.08.1894

18.05.1944

M.

128.

Cierpucha Stanisław

08.05.1907

24.05.1944

M.

129.

Ciesielski Michał

25.09.1904

29.10.1942

M.

130.

Ciesielski Stanisław

19.09.1912

27.08.1942

R

131.

Ciesiołka Jan

14.05.1874

09.06.1944

M.

132.

Ciesiołka Franciszek

01.04.1898

10.11.1944

M.

133.

Cieszyński Nikodem

04.09.1886

23.09.1942

R

134.

Cieślak Jakub

09.07.1875

07.04.1943

R/G25

135.

Cieślak Marian

25.09.1918

29.09.1942

M.

136.

Ciołek Stanisław

07.08.1912

24.11.1942

M.

137.

Ciszak Stefan

21.08.1190

26.02.1943

M.

138.

Ciupek Sylwester

13.12.1906

15.10.1942

R

139.

Ciurys Ignacy

14.09.1906

28.10.1942

R

140.

Cybulski Stefan

07.09.1901

12.04.1944

M.

141.

Cygański Stanisław

07.07.1916

01.07.1942

R

142.

Czachowski Jan

16.06.1885

23.07.1944

R/E

143.

Czaczyk Kazimierz

31.01.1915

1944

R

144.

Czapla Kazimierz

02.08.1903

18.10.1942

R

145.

Czarnecki Stefan

11.06.1914

10.08.1942

R

146.

Czejkowski Kazimierz

17.09.1907

08.11.1944

R

147.

Czekała Leon

23.03.1921

04.11.1942

R

148.

Czerniejewski Jan

15.03.1917

31.01.1941

R

149.

Czerwiński Stefan

27.08.1908

04.05.1943

R

150.

Czub Teodor

31.01.1919

26.01.1943

M.

151.

Czysak Józef

10.03.1887

01.05.1943

M.

152.

Cwik Kazimierz

22.01.1906

29.01.1941

R

153.

Dajerling Florian

05.03.1913

11.02.1944

R

154.

Dalka Jan

02.06.1911

18.11.1941

R

155.

Dardas Antoni

03.011900

25.09.1942

R

156.

Data Stanisław

28.04.1921

20.10.1941

R

157.

Dąbek Kazimierz

26.01.1903

14.10.1942

R

158.

Dąbrowicz Stanisław

13.04.1870

14.10.1944

M.

159.

Dąbrowicz Wojciech

14.04.1884

01.06.1943

R

160.

Dąbrowski Franciszek

28.05.1917

11.04.1943

R

161.

Dechnik Józef

22.05.1904

21.08.1942

R

162.

Deichsel Antoni

06.04.1908

12.08.1943

M.

163.

Deinert Antoni

14.01.1893

01.04.1944

R

164.

Dembowski Józef

11.09.1892

10.08.1942

R

165.

Dobroniecki Kazimierz

04.03.1919

21.08.1941

R

166.

Dolata Piotr

30.05.1900

20.03.1943

R

167.

Dolata Stanisław

28.04.1921

20.10.1941

R

168.

Dolatowski Jan

13.12.1889

12.08.1942

R

169.

Dolski Tadeusz

17.10.1922

13.11.1942

M.

170.

Domaszewski Józef

09.12.1891

20.02.1943

M.

171.

Dominiczak Józef

22.05.1879

14.01.1945

M.

172.

Dota Stanisław

28.04.1921

20.10.1941

R

173.

Drabek Adam

01.07.1885

31.03.1942

R

174.

Draczkowski Antoni

16.04.1904

18.01.1945

R

175.

Dragulski Jakub

17.07.1888

18.08.1942

R

176.

Draheim Bolesław

30.08.1889

05.06.1943

R/G25

176.

Drobnik Ignacy

25.07.1883

07.03.1944

M.

177.

Dropik Ignacy

08.07.1907

06.04.1943

M.

178.

Dróżdż Wiktoria

16.12.1909

08.05.1941

R

179.

Drzewiecki Roman

09.08.1883

03.02.1943

M.

180.

Drzymała Jan

27.12.1901

14.05.1943

R

181.

Dubert Edmund

10.02.1920

05.03.1941

R

182.

Duczyński Tomasz

19.12.1891

18.10.1941

R

183.

Dudek Antoni

25.06.1943

10.08.1942

R

184.

Dudek Józef (Mauthausen)

23.02.1897

27.03.1943

 

185.

Dudek Stanisław

27.08.1896

28.06.1942

R

186.

Dudkowiak Stanisław

21.09.1919

30.09.1942

M.

187.

Dudziak Edmund

13.10.1918

05.06.1944

M.

188.

Dulaj Jan

27.08..1869

25.01.1943

R

189.

Dus Leon

01.06.1906

19.09.1942

R

190.

Dus Stanisław

 

28.08.1942

R

191.

Duszyński Tomasz

19.12.1891

18.10.1941

R

192.

Dworak Feliks

15.05.1919

12.12.1940

R

193.

Dworniak Feliks

15.09.1919

14.12.1940

R

194.

Dygas Józef

13.08.1909

01.07.1944

M.

195.

Dymek Marian

17.11.1890

13.12.1942

M.

196.

Dziedzic Marianna

17.10.1892

02.05.1941

R

197.

Dziedzic Tadeusz

09.11.1923

18.10.1942

M.

198.

Dzierżawa Narcyz

29.10.1920

05.08.1942

R

199.

Diemba Józef

15.03.1900

04.11.1942

M.

200.

Dziuba Mateusz

25.02.1896

16.09.1942

R

201.

Dziubała Kazimierz

25.01.1914

06.03.1942

M.

202.

Dziubała Tadeusz

07.04.1919

26.06.1942

M.

203.

Englert Jan

12.06.1919

04.11.1940

R

204.

Fagas Teodor

23.04.1895

04.12.1942

M.

205.

Fiałkowski Mateusz

24.02.1879

01.04.1940

R

206.

Fibig Jan

16.05.1919

10.10.1942

M.

207.

Fikus Wincenty

29.03.1910

31.01.1941

M.

208.

Filiński Stanisław

09.04.1891

06.01.1945

M.

209.

Filipiak Marian

09.12.1921

05.04.1942

R

210.

Filipiak Stanisław

12.09.1905

28.02.1943

R

211.

Fischer Antoni

04.12.1886

05.01.1944

R

212.

Fischer Antoni

15.10.1910

19.11.1941

M.

213.

Fitzek Piotr

09.09.1888

03.06.1943

R

214.

Fiuta Jan

19.08.1906

17.01.1945

R

215.

Fizyta Franciszek

05.09.1918.

20.03.1942

R

216.

Fjawelak Franciszek

22.08.1904

17.01.1943

R

217.

Flenc Stanisław

15.09.1900

07.06.1943

M.

218.

Flieger Ignacy

12.06.1919

01.08.1942

R

219.

Florczak  Mikołaj

22.12.1901

26.09.1944

R

220.

Florczyk Walenty

04.02.1894

07.05.1944

R/G25

221.

Fogiński Wincenty

02.01.1914

02.05.1942

R

222.

Fojutowski Stanisław

20.01.1876

14.04.1943

R

223.

Forma Stanisław

23.12.1914

13.09.1942

M.

224.

Frank Bronisław

19.10.1913

04.01.1943

R

225.

Frankiewicz Edmund

30.10.1915

09.08.1941

R

226.

Frankiewicz Leon

05.04.1865

03.08.1944

M.

227.

Frankiewicz Ludwik

31.07.1917

30.11.1942

M.

228.

Frankiewicz Michał

28.08.1877

22.06.1942

M.

229.

Frankiewicz Piotr

30.01.1892

26.02.1943

R

230.

Frankowski Piotr

24.05.1897

19.07.1944

M.

231.

Frantczak Czesław

31.12.1917

24.07.1942

M.

232.

Frąckowiak Leon

25.03.1920

06.10.1942

M.

233.

Frąckowiak Stefan

10.04.1919

24.11.1943

M.

234.

Frąk Bronisław

19.10.1913

04.01.1943

R

235.

Friedrich Bogdan

22.03.1921

07.07.1943

R

236.

Froelich Edmund

28.12.1921

04.02.1942

R

237.

Furmaniak Józef

23.03.1912

05.01.1945

M.

238.

Furmaniak Tadeusz

09.10.1914

17.01.1943

R

239.

Frydzich Bogdan

22.03.1921

07.06.1943

R

240.

Frylich Edmund

28.12.1921

04.02.1942

R

241.

Gabel Alfred

23.08.1880

18.12.1943

R

242.

Gabler Tomasz

18.10.1895

07.10.1942

R

243.

Gabzdyl Henryk

14.11.1919

26.06.1943

R

244.

Gacek Władysław

26.09.1896

10.05.1943

M.

245.

Gajda Daniel

14.07.1920

03.11.1943

R

246.

Gajdzik Piotr

04.06.1907

07.05.1944

R

247.

Gajny Antoni

10.05.1892

27.03.1943

R

248.

Galiński Marian

18.03.1887

30.06.1944

M.

249.

Gałczyński Ludwik

01.01.1911

17.12.1942

R

250.

Gałka Michał

29.09.1896

09.04.1943

R

251.

Gandynek Stefan

09.01.1902

12.03.1943

M.

252.

Garczarek Antoni

 

12.09.1942

R

253.

Ganas Jan

16.10.1913

05.10.1943

M.

254.

Gaudaszewski Stanisław

07.08.1884

26.12.1940

R

255.

Gauza Ludwik

15.08.1879

20.11.1941

M.

256.

Gawlikowitz Wilhelm

12.05.1900

04.12.1942

R

257.

Gaworski Karol

13.12.1884

12.01.1943

R

258.

Gawron Czesław

21.06.1917

01.08.1944

M.

259.

Gawron Józef

26.02.1910

14.08.1942

M.

260.

Gawroński Antoni

17.11.1916

15.08.1942

R

261.

Gawlak Franciszek

22.08.1904

17.01.1943

M.

262.

Gendek Franciszek

04.12.1908

28.11.1944

M.

263.

Gepert Ryszard

07.03.1914

28.06.1944

M.

264.

Gerczyński Jan

25.03.1887

13.09.1943

M.

265.

Genschka Leopold

12.05.1920

11.01.1945

M.

266.

Giel Franciszek

26.03.1885

24.01.1944

M.

267.

Gielec Konstanty

02.12.1891

25.04.1943

R

268.

Gierak Ignacy

05.12.1903

24.11.1941

R

269.

Gierczyk Antoni

28.11.1886

25.11.1942

R

270.

Gimiński Ludwik

06.08.1896

13.08.1942

R

271.

Glapiński Edmund

03.10.1903

04.05.1942

R

272.

Głogiński Władysław

30.06.1921

24.08.1942

R/E

273.

Głoskowski Alfons

05.05.1902

12.12.1943

R

274.

Głowacz Władysław

15.05.1903

03.06.1941

R

275.

Głowiński Kazimierz

04.03.1905

07.04.1944

R

276.

Gmachowski Kazimierz

23.11.1902

17.04.1943

R

277.

Gmyrek Piotr

16.09.1893

20.11.1944

M.

278.

Gorczyński Roman

22.06.1872

15.06.1943

M.

279.

Golak Wojciech

28.03.1895

13.01.1943

M.

280.

Gołąbek Stefan

02.09.1896

27.02.1944

R

281.

Gołąbek Teodor

19.02.1918

17.06.1943

R

282.

Gontaszewski Stanisław

08.08.1884

26.12.1940

R

283.

Goradza Augustyn

21.07.1912

19.09.1943

M.

284.

Gorwa Jan

22.12.1870

25.12.1944

M.

285.

Gorzyński Ksawery

02.11.1892

21.10.1942

R/G25

286.

Gorzyński Roman

22.08.1872

15.06.1943

R

287.

Gosik Władysław

27.06.1899

21.07.1943

M.

288.

Góralczyk Walenty

10.02.1886

14.03.1944

R

289.

Gostyński Walenty

01.02.1895

31.12.1942

M.

290.

Gozdziecki Stefan

09.12.1883

15.05.1943

R

291.

Górecki Stanisław

30.09.1905

01.06.1944

R

292.

Górski Marian

02.04.1915

27.01.1942

R

293.

Grabowski Jan

13.05.1910

09.04.1942

M.

294.

Grabowski Czesław

16.07.1905

07.06.1944

M.

295.

Graczyk Bronisław

23.10.1912

12.08.1942

R

296.

Grajewski Brunon

22.01.1905

24.06.1942

R

297.

Gralak Antoni

07.02.1913

16.11.1944

M.

298.

Gralak Franciszek

19.01.1889

05.04.1943

M.

299.

Gralak Franciszek

08.01.1919

15.11.1944

M.

300.

Gralewski Franciszek

06.06.1880

30.05.1942

R

301.

Grecki Błażej

01.02.1881

26.09.1942

R

302.

Gren Józef

09.02.1907

10.02.1943

R

303.

Grobelny Stanisław

09.11.1904

03.07.1942

M.

304.

Gronkowski Kazimierz

27.01.1909

13.06.1942

R

305.

Gruchoczak Franciszek

25.04.1900

07.07.1944

M.

306.

Gruszka Wacław

08.09.1909

08.08.1943

R

307.

Grygiel Jan

04.10.1909

21.04.1943

M.

308.

Grymbla Franciszek

13.04.1925

25.03.1944

M.

309.

Grzegorzak Jan

11.10.1923

20.04.1943

R

310.

Grzelak Marian

17.03.1910

11.02.1944

R

311.

Grzesiak Ludwik

18.09.1913

23.07.1942

R

312.

Grzesiak Stefan

02.10.1910

24.09.1942

R

313.

Grześkowiak Jan

06.12.1870

14.04.1944

M.

314.

Grzywnek Jan

11.10.1923

20.04.1943

R

315.

Guzdzioł Stanisław

24.04.1910

10.01.1943

R

316.

Guzik Franciszek

24.06.1860

01.02.1942

R

317.

Gożdziejewski Bolesław

18.09.1894

07.02.1944

R

318.

Gzik Władysław

27.06.1899

21.07.1943

M.

319.

Hackowiak Franciszek

08.01.1880

17.12.1941

R

320.

Handerek Michał

05.09.1914

19.01.1942

R

321.

Handzel Józef

25.08.1895

30.08.1942

R

322.

Haschek Wiktor

02.06.1883

13.07.1944

M.

323.

Hańćkowiak Franciszek

08.10.1880

17.12.1941

R

324.

Heczko Paweł

17.08.1889

31.12.1940

R

325.

Hejna Józef

26.02.1895

12.10.1944

M.

326.

Hellmann Jerzy

23.10.1920

17.12.1942

R

327.

Hełmiński Antoni

20.03.1902

25.10.1942

R

328.

Henclewski Henryk

19.01.1903

30.11.1941

R

329.

Henzler Władysław

22.06.1901

17.12.1944

M.

330.

Hermanowicz Czesław

26.03.1923

26.02.1943

R/G14

331.

Hetman Stanisław

04.04.1918

03.09.1941

R

332.

Hemburg Otto

13.03.1910

21.01.1941

R

333.

Hudas Józef

21.03.1918

12.09.1944

R

334.

Humpa Jan

11.05.1909

18.04.1943

R.

335.

Humski Stanisław

12.09.1875

15.04.1943

R

336.

Idziak Antoni

09.12.1921

07.07.1943

R

337.

Idzikowski Józef

22.12.1922

08.09.1943

M.

338.

Ilczuk Józef

19.02.1921

30.04.1942

R

339.

Imiolek Bronisław

12.07.1892.

26.12.1943

R

340.

Indryk Bolesław

08.08.1919

07.08.1942

R

341.

Indys Władysław

24.07.1906

04.08.1942

R

342.

Izdebski Józef

24.01.1878

23.09.1942

R

343.

Jabłoński Józef

16.12.1894

13.09.1942

R

344.

Jackowiak Jakub

24.06.1877

21.03.1943

M.

345.

Jaćwiąg Roman

27.07.1903

13.07.1942

R

346.

Jadamik Alojzy

04.06.1905

29.10.1942

M.

347.

Jagiełło Józef

02.10.1914

15.05.1941

R

348.

Jagodziński Roman

22.01.1914

08.08.1942

R

349.

Jakubiak Wojciech

20.03.1871

23.06.1942

R

350.

Jakubowski Antoni

20.12.1882

21.02.1941

R

351.

Jakubowski Franciszek

21.10.1922

22.08.1944

M.

352.

Jakubowski Józef

01.03.1910

24.08.1942

R

353.

Jakubowski Władysław

13.06.1908

20.11.1941

R

354.

Janas Feliks

04.10.1919

29.11.1942

R

355.

Janasik Władysław

06.06.1903

05.06.1942

R

356.

Janicki Stanisław

24.04.1912.

02.09.1943

M.

357.

Jankowiak Stanisław

02.11.1883

15.01.1944

R

358.

Jankowski Wojciech

25.03.1888

18.10.1943

M.

359.

Janz Alojzy

04.10.1914

11.06.1943

R/G3

360.

Jańczyk Józef

18.03.1916

20.06.1942

R

361.

Jarka Franciszek

02.04.1878

09.06.1943

M.

362.

Jarkowski Konstantyn

13.03.1901

09.07.1942

R

363.

Jasiński Zdzisław

23.09.1909

19.11.1941

R

364.

Jeczuk Józef

19.02.1921

30.08.1942

R

365.

Jelonek Franciszek

15.11.1911

09.04.1942

M.

366.

Jędralski Bolesław

22.11.1886

29.04.1941

R

367.

Jendraszyk Franciszek

14.09.1903

17.06.1944

M.

368.

Jereruj Józef

 

01.06.1942

R

369.

Jerzyński Tomasz

01.12.1891

24.12.1943

R/G8

370.

Jesiński Zdzisław

23.09.1909

19.11.1941

R

371.

Jeskowiak Józef

20.03.1884

22.09.1942

R

372.

Jeziorny Józef

25.03.1915

16.06.1942

R

373.

Jeżniak Stanisław

08.05.1895

11.05.1943

R

374.

Jędralski Bolesław

22.11.1886

29.05.1941

R

375.

Jędrzejczak Józef

19.03.1904

25.10.1942

M.

376.

Jóżwiak Stanisław

24.03.1882

07.07.1942

R

377.

Judryś Władysław

24.07.1906

04.08.1942

M.

378.

Juja Kazimierz

01.03.1920

14.03.1942

R/G14

379.

Jurek Paweł

12.01.1886

26.05.1941

R

380.

Jurkiewicz Leon

11.04.1923

17.10.1944

M.

381.

Juskowiak Józef

17.11.1906

27.04.1941

R

382.

Juszczak Leon

23.02.1911

12.09.1942

M.

383.

Kaczmarczyk Jan

26.01.1879

24.04.1944

M.

384.

Kaczmarek Apolinary.

12.07.1878

14.03.1943

R

385.

Kaczmarek Bogdan

19.03.1914

10.12.1942

M.

386.

Kaczmarek Franciszek

10.12.1892

19.09.1942

R

387.

Kaczmarek Franciszek

22.03.1897

20.05.1944

R

388.

Kaczmarek Jan

19.01.1885

19,11,1942

R

389.

Kaczmarek Stanisław

04.11.1910

18.02.1942

R

390.

Kaczmarek Wincenty

05.06.1904

02.08.1942

M.

391.

Kaczmarek Władysław

28.05.1913

05.04.1941

R

392.

Kaik Antoni

07.06.1895

03.09.1942

R

393.

Kajczyk Czesław

14.05.1924

16.07.1942

R

394.

Kajdas Walenty

08.02.1901

15.02.1943

R

395.

Kalisz Stanisław

02.09.1905

17.07.1944

M.

396.

Kaliszan Józef

03.03.1920

03.04.1944

R/G25

397.

Kałużny Jan

01.06.1897

03.09.1943

M.

398.

Kałużny Piotr

26.06.1893

29.05.1944

R

399.

Kaniewski Alojzy

29.03.1905

16.01.1944

R

400.

Kamiński Edmund

07.06.1905

16.07.1942

R

401.

Kamiński Józef

08.11.1902

21.02.1944

M.

402.

Kapela Kazimierz

21.02.1884

13.06.1942

R

403.

Kapica Jan

14.05.1911

21.08.1942

R

404.

Kapłoniak Jan

07.06.1882

06.11.1944

M.

405.

Kapuścik Stanisław

26.04.1906

28.12.1942

M.

406.

Karbowski Jan

15.06.1912

30.07.1942

M.

407.

Karmowski Wincenty

22.11.1898

24.01.1944

M.

408.

Karol Józef

15.01.1902

05.03.1943

R

409.

Karolak Czesław

20.11.1915

02.05.1943

R

410.

Karolak Jan

07.06.1908

02.08.1942

R

411.

Karolczak Jan

06.06.1919

01.03.1944

M.

412.

Karolczyk Antoni

01.01.1894

11.02.1943

R

413.

Karolek Czesław

20.11.1915

02.05.1943

R

414.

Karolewicz Stanisław

20.04.1920

19.06.1943

R

415.

Karwa Franciszek

15.07.1897

05.08.1942

R

416.

Kasperek Antoni

03.09.1905

15.07.1942

R

417.

Kasprzak Józef

28.02.1876

25.11.1942

R

418.

Kaszuba Anna

26.06.1889

06.09.1940

R

419.

Kaszubski Czesław

03.04.1900

31.08.1944

M.

420.

Kawczyński Jan

10.0701873

30.04.1944

M.

421.

Kawiński Józef

24.12.1892

10.09.1942

R

422.

Każmierczak Stanisław

04.11.1910

18.02.1942

R

423.

Każmierski Andrzej

24.11.1909

08.10.1942

R

424.

Kemski Władysław

20.01.1904

22.09.1942

M.

425.

Kędzia Stefan

 

16.09.1942

R

426.

Kędziora Łukasz

13.10.1891

01.01.1941

R

427.

Kędziora Michał

12.07.1918

18.07.1941

R

428.

Kieliczkowski Władysław

13.10.1879

17.01.1945

M.

429.

Kiałka Szymon

18.07.1893

15.02.1943

R/G14

430.

Kiełbasa Filip

14.04.1900

22.02.1941

R

431.

Kiemel Andrzej

24.02.1890

20.07.1944

M.

432.

Kierski Jan

15.06.1920

30.08.1942

M.

433.

Kilbasa Ernst

20.07.1889

18.07.1940

R

434.

Kinas Władysław

15.06.1909

13.07.1944

R

435.

Kinasiewicz Leon

06.07.1904

17.03.1942

M.

436.

Kinastowski Bruno

10.09.1909

14.01.1944

R

437.

Kiński Adolf

26.06.1894

10.02.1942

R

438.

Klapa Józef

02.03.1897

19.08.1944

R

439.

Klaus Aleksander

16.04.1915

18.01.1941

R/G9

440.

Klawiter Stanisław

20.10.1912

06.06.1942

M.

441.

Klecha Tadeusz

25.10.1909

05.08.1942

M.

442.

Klimasz Czesław

20.07.1909

20.09.1942

R/G25

443.

Klimczak Franciszek

06.08.1922

28.07.1942

R/G14

444.

Klisz Józef

11.03.1911

13.02.1943

R

445.

Klokowski Franciszek

29.09.1911

13.02.1943

R

446.

Klosiak Władysław

01.04.1921

06.03.1942

M.

447.

Kluczyński Walenty

21.01.1878

14.04.1944

M.

448.

Klupiec Jan

22.06.1882

14.05.1943

R

449.

Klupś Mieczysław

25.12.1921

05.06.1940

R

450.

Kłoda Augustyn

24.08.1914

14.01.1943

M.

451.

Kmiotek Karol

05.03.1912

12.02.1942

M.

452.

Knasiak Stanisław

31.08.1912

14.07.1942

M.

453.

Knasiewicz Jan

04.06.1867

27.12.1943

R

454.

Kniat Ksawery

28.09.1917

15.05.1942

M.

455.

Knula Jan

26.02.1909

15.07.1942

R

456.

Knowczyński Edmund

21.09.1920

30.05.1943

M.

457.

Kociszewski Ignacy

11.06.1884

24.03.1943

R

458.

Kokosz Tomasz

02.12.1897

29.05.1943

R

459.

Kokot Stanisław Alojzy

07.05.1920

02.11.1941

M.

460.

Kolendowicz Michał

20.09.1884

05.11.1944

M.

461.

Kołodziejczak Stanisław

20.03.1883

09.04.1944

R/E

462.

Kołodziejczak Stefan

04.11.1919

02.11.1942

M.

463.

Kominkiewicz Jan

10.05.1910

01.05.1942

R

464.

Komorowicz Feliks

22.05.1902

24.08.1942

M.

465.

Komorowski Franciszek

 

01.11.1943

R

466.

Komorowski Leon

08.04.1890

16.05.1942

R

467.

Komorowski Mieczysław

11.01.1922

17.09.1941

R

468.

Kondela Stanisław

29.04.1898

 

R

469.

Koniarek Józef

04.10.1920

12.08.1942

R

470.

Konieczko Józef

17.01.1887

05.12.1942

R

471.

Konieczny Bolesław

22.05.1921

18.11.1942

M.

472.

Konieczny Franciszek

27.07.1914

31.10.1942

M.

473.

Konieczny Jan

29.04.1922

05.04.1943

R/G14

474.

Konieczny Teodor

28.11.1920

09.02.1944

R/G25

475.

Konowalski Franciszek

21.02.1890

01.11.1943

M.

476.

Korczyk Ignacy

30.05.1924

13.03.1943

R

477.

Kordylewski Kazimierz

01.02.1923

15.06.1943

M.

478.

Korfanty Edmund

14.07.1889

20.06.1942

R

479.

Kornek Jan

27.02.1887

09.09.1943

M.

480.

Koryciak Bolesław

18.05.1878

12.04.1943

R

481.

Korzowiak Bolesław

18.05.1878

12.04.1943

R

482.

Kościuszko Stanisław

19.04.1918

24.10.1942

M.

483.

Kosmalski Franciszek

30.11.1908

30.03.1944

M.

484.

Kosmowski Jan

28.05.1904

09.08.1942

R

485.

Kossowski Antoni

08.10.1907

18.08.1942

R

486.

Kossowski Karol

04.04.1904

04.08.1942

R

487.

Kossowski Franciszek

20.03,1889

22,10,1943

R

488.

Kostka Ignacy

06.07.1892

14.12.1942

R

489.

Kostrzewski Marian

20.03.1904

13.08.1942

R

490.

Kosziański Wawrzyniec

12.07.1893

02.04.1943

M.

491.

Koterbiak Mikołaj

11.03.1901

31.03.1943

R

492.

Kotogórski Hrnryk

25.09.1893

14.07.1942

R

493.

Kotuński Ludwik

22.07.1910

02.01.1943

R

494.

Kowal Stanisław

05.05.1884

12.11.1943

R

495.

Kowalczyk Czesław

07.05.1918

24.07.1944

R

496.

Kowalczyk Jan

01.12.1889

24.01.1942

R

497.

Kowalski Bogdan Andrzej

03.05.1915

11.07.1941

R

498.

Kowalski Edward

09.03.1921

02.10.1942

M.

499.

Kowalski Jakub

03.05.1904

17.12.1942

M.

500.

Kowalski Franciszek

04.10.1890

23.05.1942

R

501.

Kowalski Roman II

06.04.1917

24.08.1942

M.

502.

Koza Stanisław

30.04.1896

27.11.1942

R

503.

Kozalecki Feliks

29.04.1914

10.09.1943

M.

504.

Kozica Franciszek

27.09.1880

18.10.1944

R

505.

Kozłowski Stanisław

27.09.1920

20.01.1942

R

506.

Krajewicz Władysław

22.09.1883

18.10.1942

R

507.

Krajewski Edmund

21.01.1905

04.08.1942

M.

508.

Krakowski Adam

17.11.1913

05.06.1943

M.

509.

Krakowski Franciszek

30.09.1911

13.02.1943

R

510.

Kramarczyk Stefan

01.10.1902

22.09.1942

M.

511.

Kranz Roman

21.07.1891

07.09.1942

R

512.

Kreczkowski Michał

14.09.1891

26.09.1942

R

513.

Krencioch Antoni

07.01.1915

12.09.1942

M.

514.

Krol Leonard

08.05.1914

05.07.1944

M.

515.

Krolak Jan

07.06.1908

02.08.1942

R

516.

Kropski Antoni

08.06.1911

23.07.1943

M.

517.

Król Antoni

14.01.1875

29.03.1943

M.

518.

Król Józef

15.01.1902

05.03.1943

R

519.

Krupa Stefan

10.12.1872

30.04.1944

M.

520.

Kruszewski Mieczysław

18.03.1911

24.09.1941

R/G14

521.

Krugiełka Stefan

06.08.1921

24.10.1942

M.

522.

Krysoiek Andrzej

04.02.1907

18.04.1944

R

523.

Kryszak Czesław

31.01.1914

20.04.1941

R

524.

Krzyżan Marian

05.06.1906

25.01.1944

R

525.

Krzyżanek Józef

28.12.1893

25.03.1944

M.

526.

Krzżoszczak Ludwik

18.07.1894

16.07.1942

R

527.

Krzyżowski Ignacy

14.07.1911

10.06.1943

R

528.

Książkiewicz Franciszek

14.02.1909

28.09.1942

R

529.

Kubasik Antoni

17.12.1896

06.08.1943

R

530.

Kubasik Michał

29.09.1865

04.12.1942

R

531.

Kubera Jan

06.06.1901

09.07.1940

R

532.

Kubera Michał

23.09.1874

11.08.1943

R

533.

Kubiaczyk Józef

27.09.1916

25.11.1942

M.

534.

Kubiak Feliks

06.10.1919

23.04.1944

R

535.

Kubiak Franciszek

10.02.1910

24.04.1943

R

536.

Kubiak Marian

19.08.1914

20.01.1943

R

537.

Kubiak Marian

08.09.1921

20.09.1943

R

538.

Kubiak Michał

15.08.1893

04.12.1942

M.

539.

Kubin Józef

15.03.1890

10.03.1944

R

540.

Kucharczyk Stanisław

27.10.1917

31.07.1942

M.

541.

Kucharski Stanisław

27.09.1892

03.07.1942

R

542.

Kucharski Tadeusz

20.10.1913

04.11.1942

M.

543.

Kucharski Władysław

12.05.1892

12.05.1942

R

544.

Kuczyński Icek Laib

09.02.1880

27.05.1942

R

545.

Kuczyński Stanisław

17.08.1901

03.03.1944

M.

546.

Kujat Władysław

06.06.1886

23.09.1941

R

547.

Kujawa Tomasz

27.12.1909

11.12.1941

R

548.

Kukat August

05.08.1885

24.04.1942

R

549.

Kukułka Bronisław

17.12.1919

02.02.1942

R

550.

Kulak Marian

01.01.1923

14.07.1944

M.

551.

Kulasik Tomasz

08.12.1888

31.07.1941

R

552.

Kulczyński Stanisław

01.01.1882

23.04.1943

R

553.

Kulus Stanisław

27.10.1911

25.07.1944

R

554.

Kunkel Stefan

08.07.1913

03.11.1942

M.

555.

Kuoczyk Józef

18.02.1882

05.03.1943

R/G25

556.

Kurkiewicz Ignacy

13.07.1911

29.06.1941

R

557.

Kurzawa Jan

25.06.1892

16.04.1944

R

558.

Kusior Władysław

07.04.1916

15.08.1942

M.

559.

Kuttke Karol

26.06.1914

29.06.1940

R

560.

Kuz Józef

25.01.1914

20.07.1942

R

561.

Kuzba Józef

18.12.1913

07.12.1942

M.

562.

Kużniewski Wacław

10.08.1912

03.12.1942

M.

563.

Kwasowski Józef

20.03.1872

19.07.1943

M.

564.

Kwaśniewicz Antoni

16.05.1913

06.08.1942

M.

565.

Kwaśniewski Alojzy

29.03.1905

16.01.1944

R

566.

Kwaśniewski Wiktor

25.10.1907

18.11.1942

R

567.

Kwiatkowski Eliasz

04.11.1925

19.11.1944

M.

568.

Kwieciński Hieronim

31.08.1912

28.11.1942

M.

569.

Lach Antoni

28.04.1912

27.11.1944

M.

570.

Laczkowski Tadeusz

06.06.1898

10.10.1942

R

571.

Lancewicz Zygmunt

25.03.1885

09.05.1944

R

572.

Lange Bernard

02.07.1870

03.01.1941

R

573.

Langner Józef

25.03.1891

17.12.1942

R

574.

Langowski Henryk

04.09.1917

17.04.1944

M.

575.

Langwiński Jan

04.06.1870

22.07.1943

M.

576.

Larek Stanisław

29.08.1921

19.05.1942

R

577.

Laszkiewicz Wincenty

07.07.1906

27.04.1942

R

578.

Lawicki Gotfryd

06.11.1904

19.06.1943

R

579.

Lecewicz Zygmunt

25.03.1885

09.05.1944

R

580.

Leiblich Paweł

03.03.1906

01.03.1942

R

581.

Lemański Kazimierz

22.04.1922

31.07.1942

R

582.

Lenczewski Franciszek

01.08.1924

29.02.1944

M.

583.

Leszczyński Dominik

01.09.1900

27.12.1941

R

584.

Leszkiewicz Apolinary

03.08.1910

17.08.1941

R

585.

Leśny Leon

02.02.1902

12.02.1943

R/E

586.

Lewandowski Apolinary

23.07.1911

14.04.1942

R

587.

Lewandowski Józef

01.10.1920

12.11.1942

R

588.

Lewandowski Marian

12.01.1921

13.09.1943

R

589.

Lewandowska Marianna

18.01.1887

03.10.1941

R

590.

Lewandowski Michał

16.09.1883

09.06.1943

M.

591.

Lewiński Marian

09.05.1910

22.09.1939

R

592.

Lewkiewicz Kazimierz

16.10.1914

30.10.1942

R

593.

Libelt Kazimierz

16.02.1918

04.09.1942

M.

594.

Liberek Stanisław

15.09.1919

10.07.1942

M.

595.

Liberski Włodzimierz

19.09.1920

21.08.1944

M.

596.

Libich Paweł

03.03.1906

01.03.1942

R

597.

Liczbański Ludwik

17.08.1904

13.08.1942

R

598.

Liedke Franciszek

10.10.1892.

16.09.1942

R

599.

Lipiński Lech

18.12.1912

06.11.1941

R

600.

Lipiński Maksymilian

18.10.1918

19.06.1942

R

601.

Lisek Ignacy

42 lata

09.03.1945

M.

602.

Lisiecki Kazimierz

30..01.1881

03.07.1944

M.

603.

Lisiecki Leon

15.03.1924

27.12.1942

R.

604.

Literek Stanisław

16.09.1919

10.07.1942

R

605.

Lorkiewicz

 

04.11.1942

R

606.

Lossy Stanisław

10.11.1878

30.07.1944

M.

607.

Ludwiczak Władysław

12.12.1914

12.06.1944

M.

608.

Ładyga Józef

26.06.1905

06.07.1942

M.

609.

Łagoda Antoni

13.01.1881

27.06.1943

R

610.

Łapatoka Jan

20.12.1887

15.09.1942

R

611.

Łasik Andrzej

19.02.1911

07.11.1942

R

612.

Ławicki Gotfryd

06.11.1909

19.06.1943

R

613.

Ławicki Władysław

08.10.1889

10.01.1942

R

614.

Ławniczak Edmund

10.051919

07.09.1942

M.

615.

Ławniczak Franciszek

30.09.1884

30.04.1944

M

616.

Łączkowski Tadeusz

06.06.1898

04.10.1942

R

617.

Łebek Józef

15.03.1912

26.05.1942

R

618.

Łopka Marian

08.12.1907

27.03.1942

R

619.

Łuczak Walenty

09.02.1885

28.08.1942

M.

620.

Łuczak Władysław

27.05.1927

29.08.1944

R

621.

Łukasz Józef

24.01.1910

07.05.1943

R

622.

Łukaszewski Jan

29.06.1869

02.09.1944

M.

623.

Łukaszewski  Walenty

26.01.1886

28.10.1944

R

624.

Łukowski Józef

28.08.1876

16.03.1943

M.

625.

Łyk Józef

23.01.1891

21.10.1942

R/G25

626.

Łyk Stanisław

06.04.1899

27.01.1944

R/G25

627.

Maciejak Edmund

16.09.1913

15.08.1944

R

628.

Maciejewski Ludwik

16.10.1901

31.10.1941

R

629.

Maciejewski Melchior

01.01.1904

07.11.1944

M.

630.

Maćkowiak Michał

05.09.1893

08.06.1943

M.

631.

Maćkowiak Stanisław

21.10.1925

24.08.1942

R

632.

Madaliński Bolesław

21.01.1893

23.08.1942

R

633.

Magiełka Marek

11.04.1921

17.04.1943

R/G25

634.

Maglewicz Kazimierz

21.01.1910

12.08.1942

R

635.

Maik Franciszek

09.11.1877.

12.12.1944

M.

636.

Majchrzak Józef

20.01.1891

01.08.1942

R

637.

Majchrzak  Władysław

18.05.1913

20.061944

R

638.

Makowski Franciszek

19.11.1901

01.09.1944

R

639.

Makowski Franciszek

28.05.1917

29.05.1943

M.

640.

Makowski Tadeusz

23.08.1885

28.07.1941

R

641.

Makurat Franciszek

08.10.1896

12.11.1944

M.

642.

Malak Leon

23.03.1920

24.05.1943

R

643.

Makak Michał

25.08.1869

30.05.1943

R

644.

Malejec Benedykt

21.03.1902

02.03.1943

R

645.

Malinowski Stanisław

16.10.1909

25.11.1942

M.

646.

Malkiewicz Adam

 

20.02.1945

R

647.

Malujda Jakub

13.07.1881

08.04.1944

M.

648.

Małczyński Władysław

12.02.1855

13.04.1941

R

649.

Mamet Jan

14.08.1871

27.05.1943

M.

650.

Mamiński Jan

20.09.1912

29.01.1942

R

651.

Mamlach Kazimierz

28.02.1874

26.03.1942

R

652.

Mania Jan

17.10.1915

05.04.1942

R

653.

Marciniak Józef

07.12.1878

13.04.1944

M.

654.

Marciniak Leon

02.04.1998

23.09.1943

R

655.

Marciniak Roman

09.04.1918

02.07.1943

R

656.

Mrciniak Wojciech

12.02.1920

15.07.1941

R

657.

Marcinkowski Wacław

16.05.1918

04.03.1941

R

658.

Marczak Jan

16.04.1893

09.10.1941

R

659.

Markiewicz Antoni

13.06.1912

21.07.1944

M.

660.

Markowski Franciszek

02.04.1900

01.09.1944

M.

661.

Marszall Jan

08.12.1903

13.06.1940

R

662.

Marszewicki Franciszek

13.12.1891

11.04.1944

R

663.

Matczyński Władysław

12.02.1885

13.04.1941

R

664.

Materna Józef

08.03.1875

06.06.1942

R

665.

Matuszczak Jan

25.05.1913

25.04.1943

R

666.

Matuszczak Józef

27.02.1879

21.08.1943

R

667.

Matuszewski Marcin

30.10.1897

08.12.1942

R

668.

Mazurkiewicz Egidiusz

30.08.1884

16.01.1945

M.

669.

Mazurkiewicz Władysław

22.05.1907

13.08.1942

R

670.

Mądrowski Jan

23.03.1912

28.06.1942

R

671.

Merda Ignacy

29.07.1898

13.03.1943

R

672.

Merliniak Józef

07.12.1878

13.04.1944

R

673.

Matysiak Ignacy

23.03.1893

28.01.1943

M.

674.

Mędrek Stanisław

12.03.1921

09.02.1944

R

675.

Michalak Andrzej

14.11.1886

21.05.1943

R

676.

Michalak Andrzej

22.11.1917

19.01.1943

R

677.

Michalak Franciszek

18.01.1914

29.07.1942

R

678.

Michalak Ignacy

16.07.1893

11.01.1944

M

679.

Michalak Jan

25.12.1894

14.09.1943

R

680.

Michalak Jan

23.05.1918

28.08.1940

R

681.

Michalak Józef

12.03.1882

05.09.1942

R

682.

Michalak Józef

14.02.1894

09.09.1944

R

683.

Michalak Piotr

14.04.1908

30.03.1942

R

684.

Michalak Stanisław

28.04.1912

06.04.1944

R

685.

Michalak Władysław

06.09.1887

01.10.1942

R

686.

Michalczak Ignacy

25.01.1874

01.12.1944

M.

687.

Michalczyk Stanisław

06.05.1881

06.11.1943

M.

688.

Michalski Józef

15.09.1898

27.05.1943

R

689.

Michałek Andrzej

14.11.1886

21.05.1943

R

690.

Michałek Józef

12.03.1882

04.09.1942

R

691.

Michałek Stanisław

28.04.1912

04.04.1944

R

692.

Michałowski Apolinary

19.03.1880

28.10.1944

M.

693.

Mieczkowski Józef

12.02.1879

06.07.1943

M.

694.

Migacz Jan

24.06.1893

13.04.1941

R

695.

Migdałek Jan

18.06.1907

21.05.1943

R

696.

Miklewicz Józef

07.07.1914

09.08.1941

R

697.

Mikołajczak Jan

26.06.1890

25.01.1944

R

698.

Mikołajczyk Marian

01.02.1924

23.03.1944

M.

699.

Mikołajewski Teodor

13.04.1907

20.09.1942

M.

700.

Mikuszewski Antoni

08.02.1904

02.05.1944

M.

701.

Miner Stanisław

05.11.1887

05.04.1943

R

702.

Minikowski Mieczysław

08.09.1906

24.11.1941

R

703.

Minta Stanisław

24.03.1891

08.05.1944

R

704.

Mischkowitz Franciszek

09.08.1899

09.06.1943

M.

705.

Misiuda Emil

30.04.1923

30.12.1944

M.

706.

Młodojewski Michał

03.10.1893

30.11.1942

R

707.

Młotkowski Tadeusz

19.11.1912

13.11.1942

M.

708.

Młynarczyk Jan

02.05.1922

14.01.1944

R

709.

Moczek Wiktor

22.06.1886

20.11.1942

R

710.

Montowski Teofil

21.02.1894

29.11.1942

R

711.

Morawski Stefan

12.01.1921

19.09.1942

M.

712.

Moryc Roman

06.10.1921

19.09.1942

M.

713.

Mosiniak Stanisław

05.05.1879

08.10.1941

R

714.

Moszczyński Adam

03.12.1872

24.11.1942

R

715.

Mroczkowski Czesław

04.07.1911

06.02.1944

R

716.

Mrowiec Bartłomiej

21.03.1921

10.08.1942

M.

717.

Mrozek Jan

02.07.1909

01.12.1942

R

718.

Muratowski Wacław

25.03.1897

29.12.1942

M.

719.

Murawa Ludwik

09.08.1885

13.08.1942

R

720.

Murawski Kazimierz

06.07.1915

29.05.1941

R

721.

Musiałkiewicz Józef

02.03.1876

07.10.1941

M.

722.

Musielski Bronisław

10.08.1922

15.08.1942

R

723.

Nadstawski Władysław

26.03.1902

03.08.1943

R

724.

Nagiewicz Antoni

18.10.1887

19.07.1942

R

725.

Naglewicz Kazimierz

21.01.1910

12.08.1942

M.

726.

Należyty Józef

11.03.1911

17.08.1941

R

727.

Napieralski Stefan

21.08.1922

04.03.1944

R

728.

Napierala Adam

07.10.1917

27.04.1942

M.

729.

Napierała Władysław

29.05.1913

24.11.1941

R

730.

Nawrotek Franciszek

02.04.1920

29.09.1942

M.

731.

Nidecki Józef

14.03.1903

29.08.1942

M.

732.

Niedżwiecki Maksym.

12.10.1913

25.03.1942

R

733.

Niemczyk Józef

02.03.1872

27.01.1944

M.

734.

Noje Tomasz

13.02.1893

25.04.1944

M.

735.

Norek Konstanty

05.02.1884

23.03.1942

R

736.

Norman Karol

12.01.1875

13.08.1942

R

737.

Nosal August

30.06.1915

20.05.1942

R

738.

Nowak Antoni

06.01.1888

26.08.1942

R

739.

Nowak Franciszek

11.02.1915

16.07.1940

R

740.

Nowak Franciszek

13.09.1919

09.01.1945

R

741.

Nowak Jan

08.03.1867

21.02.1943

M.

742.

Nowak Julian

08.04.1924

30.05.1944

M.

743.

Nowak Marcin

15.09.1883

16.04.1942

R/G14

745.

Nowak Marcin

18.06.1918

12.09.1940

R

746.

Nowak Stanisław

11.04.1895

05.02.1944

M.

747.

Nowak Stanisław

09.11.1907

06.08.1942

R

748.

Nowak Stefan

10.12.1899

11.04.1944

R

749.

Nowak Władysław

01.06.1900

11.11.1942

M.

750.

Nowak Władysław

21.06.1906

07.09.1942

R

751.

Nowakowski Czesław

09.07.1924

05.05.1944

R

752.

Nowakowski Jan

10.12.1887

07.11.1942

M.

753.

Nowicki Antoni

02.05.1868

19.04.1943

M.

754.

Nowicki Jan

14.05.1907

19.05.1942

R

755.

Nowicki Kazimierz

01.03.1913

10.12.1942

R

756.

Nowicki Ludwik

29.07.1920.

06.09.1942

R

757.

Nowicki Stefan

07.08.1899

19.09.1942

R

758.

Nowicki Tomasz

07.03.1915

29.09.1942

M.

759.

Nowicki Walenty

28.01.1866

29.07.1944

M.

760.

Nowotarski Piotr

01.01.1894

15.10.1944

M.

761.

Nożewnik Kazimierz

26.02.1879

22.08.1944

M.

762.

Nyga Józef

13.02.1892

06.05.1943

R

763.

N.N. Zyd

 

10.11.1942

R

764.

N.N. Zyd

 

24.11.1942

R

765.

Obirek Piotr

06.05.1882

07.04.1943

R

766.

Obremski Edmund

17.08.1905

13.01.1942

R

767.

Odważny Kazimierz

28.01.1893

12.06.1943

R

768.

Ogrodowczyk Józef

17.12.1902

02.10.1942

R

769.

Olczyk Adam

26.11.1914

25.06.1942

R

770.

Olejniczek Michał

23.09.1877

25.03.1943

M.

771

Olejnik Karol

29.10.1895

30.09.1942

M.

772.

Olek Sylwester

15.11.1911

05.08.1942

R

773.

Olszak Leon

01.04.1916

14.12.1942

R

774.

Olszewski Bolesław

20.09.1946

08.09.1944

R

775.

Olszewski Franciszek

18.07.1898

10.07.1942

R

776.

Organista Albert

30.03.1900

05.04.1943

M.

777.

Orzeł Leon

08.05.1923

03.04.1942

R

778.

Osiński Władysław

01.04.1907

24.01.1945

M.

779.

Ostek Ignacy

12.01.1920

07.12.1942

M.

780.

Ostrychacz Antoni

04.06.1915

03.09.1942

R

781.

Osuch Stanisław

25.08.1909

13.12.1942

M.

782.

Owczarski Czesław

20.04.1912

15.11.1940

R

783.

Ożarowski Antoni

01.07.1897

14.04.1943

M.

784.

Pająk Tadeusz

20.12.1915

22.12.1942

M.

785.

Palecki Klemens

15.11.1889

01.11.1942

M.

786.

Paluchiewicz Jan

03.11.1907

01.11.1942

R

787.

Paluszkiewicz Stanisław

29.03.1907

07.02.1941

R

788.

Pankowski Wojciech

29.03.1879

18.06.1944

M.

789.

Paprocki Teodor

29.03.1906.

05.07.1942

R

790.

Pasamoniak Chaim

05.02.1912

30.01.1942

R

791.

Paszyk Stanisław

07.04.1907

10.02.1942

R

792.

Patalas Władysław

07.06.1896

29.01.1943

R

793.

Patala Józef

12.03.1905

08.07.1944

R

794.

Paterek Marcin

03.11.1879

18.04.1942

R

795.

Patrzała Antoni

24.08.1919

24.11.1942

M.

796.

Pawelski Wincenty

03.08.1888

03.08.1942

M.

797.

Pawiński Antoni

22.12.1897

11.10.1942

R

798.

Pawlak Kazimierz

01.01.1922

11.12.1942

R

799.

Pawlak Mieczysław

01.12.1907

19.08.1942

M.

800.

Pawlak Wojciech

11.04.1915

05.06.1943

M.

801.

Pakuła Albin

26 lat

03.03.1945

M.

802.

Pawlicki Edmund

18.09.1919

26.10.1942

M.

803.

Pawlikowski Jerzy

17.09.1899

25.09.1944

R

804.

Pawłowski Jan

07.03.1910

21.04.1944

R

805.

Pawłowski Leon

08.04.1911

01.12.1940

R

806.

Pazoła Piotr

22.11.1910

30.08.1942

R

807.

Pazoła Wojciech

01.04.1864

20.06.1943

M.

808.

Pelczyk Antoni

30.11.1893

31.10.1944

M.

809.

Pelec Jan

02.06.1898

13.07.1942

R

810.

Peltz Stefan

31.07.1878

21.01.1940

R

811.

Perczak Bogumił

02.05.1924

15.10.1944

M.

812.

Pewiński Adam

22.12.1897

11.10.1942

R

813.

Piasecki Paweł

05.02.1912

13.11.1942

M.

814.

Piątkowski Jan

02.12.1875

17.03.143

M.

815.

Piechocki Andrzej

21.08.1902

22.02.1941

R

816.

Piechocki Michał

25.06.1892

24.08.1942

R

817.

Piechowicz Edward

23.11.1912

22.11.1941

R

818.

Pieczka Wacław

08.01.1917

27.10.1942

R

819.

Pierzkowski Antoni

15.11.1905

16.04.1944

R

820.

Pietraszek Jan

27.06.1908

17.01.1941

R

821.

Pietrowiak Ignacy

30.01.1903

04.02.1943

R

822.

Pietruszewski Józef

09.03.1877

08.06.1943

M.

823.

Pietrzak Antoni

24.05.1899

04.04.1943

R

824.

Pietrzak Czesław

20.07.1917

18.08.1944

M.

825.

Pietrzak Jan

10.06.1873

07.10.1941

R

826.

Pietrzak Konstanty

27.09.1912

05.04.1942

M.

827.

Pietrzykowski Wacław

04.09.1906

31.07.1942

R

828.

Pietz Leopold

27.10.1878

28.05.1942

R

829.

Pięta Michał

18.08.1897

17.03.1942

R

830.

Piętka Mieczysław

01.01.1920

20.10.1941

R

831.

Pigla Wiktor

17.10.1915

13.05.1942

R

832.

Piotr Stefan

02.12.1921

10.02.1942

M.

833.

Piotrowiak Ignacy

30.01.1903

04.02.1943

R

834.

Piotrowski Kazimierz

01.03.1905

15.05.1941

R

835.

Piotrowski Kazimierz

29.09.1922

24.12.1942

M.

836.

Piotrowski Walerian

09.12.1908

17.04.1942

M.

837.

Piotrowski Władysław

30.05.1897

21.04.1943

R

838.

Pisarek Stanisław

01.09.1919

19.11.1942

R

839.

Piechzek Leon

09.04.1902

05.07.1942

M.

840.

Piwoński Stanisław

05.05.1906

16.02.1944

R/E

841.

Plackowski Czesław

08.07.1919

22.07.1942

M.

842.

Plackowski Edward

29.08.1912

04.08.1943

R/G25

843.

Plakowski Czesław

08.07.1919

22.07.1942

R

844.

Plaza Władysław

18.06.1911

15.07.1942

R

845.

Plewka Mieczysław

28.07.1884

11.01.1944

R

846.

Pludra Józef

29.09.1942

28.08.1942

M.

847.

Pludra Mieczysław

04.02.1916

21.01.1943

R

848.

Plusa Franciszek

07.10.1885

25.12.1943

M.

849.

Pluta Józef

23.03.1920

21.11.1942

R

850.

Płaza Władysław

18.06.1911

15.07.1942

R

851.

Płócienniczak Franciszek

20.09.1898

14.01.1940

R

852.

Pniak Władysław

18.06.1910

24.06.1941

R

853.

Poddany Michał

10.08.1883

19.04.1944

M.

854.

Podrzyński Franciszek

30.01.1885

28.04.1943

R

855.

Pogiński Wincenty

02.01.1914

02.05.1942

M.`

856.

Pokora Idzi

01.09.1877

15.07.1942

R

857.

Pokorski Stanisław

27.03.1915

11.12.1942

R

858.

Pokrywka Bolesław

13.02.1896

12.06.1943

M.

859.

Polaczek Paweł

23.01.1891

12.09.1942

R

860.

Polak Jan

08.05.1912.

30.09.1942

R

861.

Polański Wojciech

26.04.1895

10.04.1942

R

862.

Poros Czesław

13.10.1919

09.08.1942

M.

863.

Posochow Jan

02.07.1918

19.01.1942

R

864.

Poświatowski Antoni

25.05.1910

23.01.1941

R

865.

Potrzebski Józef

14.03.1907

23.01.1942

R

866.

Porolniczak Michał

22.09.1900

15.10.1942

M.

867.

Proch Ambroży

18.08.1893

25.07.1941

R

868.

Prusaczyk Jan

27.12.1888

16.07.1942

R

869.

Prusakowski Jan

05.03.1904

13.06.1941

R

870.

Pruszkiewicz Jan

17.10.1904

27.10.1942

M.

871.

Prychowski Walenty

30.01.1911

04.04.1940

R

872.

Prymas Kazimierz

08.02.1906

28.12.1940

R

873.

Przebierała Mieczysław

26.10.1909

06.09.1942

R

874.

Przeczak Karol

29.08.1890

03.03.1943

M.

875.

Przybylak Władysław

09.05.1912

23.08.1942

R

876.

Przybysski Antoni

 

07.09.1942

R

877.

Przybylski Alfons

26.05.1911

29.05.1943

M.

878.

Przybylski Franciszek

06.10.1917

09.04.1943

R

879.

Przybylski Ignacy

16.12.1899

01.06.1943

R

880.

Przybylski Stefan

22.07.1901

02.03.1942

R

881.

Przybylski Władysław

26.06.1891

14.11.1941

R

882.

Przybyła Józef

18.03.1907

03.09.1940

R

883.

Przydatek Józef

22.02.1893

15.01.1943

M.

884.

Psut Jan

14.10.1908

18.04.1943

M.

885.

Ptak Ludwik

21.08.1904

07.11.1943

R

886.

Pudełko Alojzy

23.06.1899

07.08.1942

R

887.

Purol Czesław

26.06.1907

01.06.1942

R

888.

Pusty Jan

16.02.1920

15.10.1944

M.

889.

Puzder Józef

26.11.1898

14.10.1942

R

890.

Puzdrakiewicz Kazimierz

12.01.1879

15.11.1942

M.

891.

Rabiega Stanisław

22.08.1917

15.03.1942.

R

892.

Radomski Stanisław

06.05.1878

04.07.1942

R

893.

Radziejewski Józef

26.02.1887

17.04.1944

M.

894.

Rajewski Edmund

17.08.1922

09.12.1942

M.

895.

Rakowski Edmund

04.04.1924

14.03.1944

R

 896.

Raszka Jan

25.08.1895.

02.05.1943

R

897.

Raszkowski Jan

23.10.1899

06.04.1942

R

898.

Rasztak Zenon

29.06.1910

23.09.1942

R

899.

Ratajczak Bronisław

03.08.1924

03.04.1944

R

900.

Ratajczak Czesław

11.09.1909

18.01.1943

M.

901.

Ratajczak Franciszek

03.10.1901

05.11.1940

R

902.

Ratajczak Franciszek

15.07.1903

02.12.1942

M.

903.

Ratajczak Kazimierz

04.03.1918

24.10.1942

M.

904.

Rąbkowski Czesław

17.07.1918

04.10.1942

R

905.

Reczniarek Jozef

12.03.1914

21.08.1942

M.

906.

Reich Kalman

22.03.1886

18.02.1943

M.

907.

Rembiesa Józzef

15.03.1905

13.08.1942

R

908.

Reszczak Szczepan

10.12.1906

07.07.1944

R

909.

Reszelski Stanisław

10.11.1909

09.01.1944

R

910.

Reszelski Walenty

29.01.1885

26.01.1942

R

911.

Rezler Edmund

22.09.1919

17.05.1941

R

912.

Robaczyk Franciszek

13.08.1887

01.07.1944

R

913.

Robotnikowski Antoni

19.12.1901

12.10.1942

R

914.

Rogacki Erazm

38 lat

12.02.1945

M.

915.

Rogalski Wacław

17.09.1891

07.11.1942

R

916.

Rogowski Stanisław

20.12.1896

05.04.1943

R

917.

Rolle Stanisław

16.03.1899

03.11.1942

R

918.

Rolski Zdzisław

20.12.1921

11.11.1943

R

919.

Rosenthal Hugo

06.11.1876

07.03.1941

R

920.

Roszczak Szczepan

10.12.1906

07.07.1944

R

921.

Roszkiewicz Karol

31.10.1888

05.06.1942

R

922.

Rothe Jan

20.06.1895

04.01.1941

R

923.

Rożnowski Józef

22.03.1894

30.01.1941

R

924.

Różycki Władysław

13.04.1898

28.09.1944

M.

925.

Rudziński Jan

69 lat

28.01.1945

M.

926.

Runge Jan

24.01.1915

17.01.1941

R

927.

Rusek Józef

02.01.1906

03.05.1944

M.

928.

Rusek Stefan

15.06.1921

25.08.1942

R

929.

Rusin Kazimierz

09.06.1902

15.04.1943

R

930.

Rutkowski Lucjan

31.12.1893

16.12.1943

M.

931.

Rutkowski Stanisław

08.05.1910

19.06.1944

R

932.

Rutkowski Stefan

18.08.1879

20.01.1943

R/E

933.

Rybacki Józef

14.09.1881

31.10.1943

M.

934.

Rybak Stanisław

30.08.1899

27.10.1942

M.

935.

Rybarczyk Stefan

07.10.1906

25.07.1942

R

936.

Rybicki Stanisław

04.01.1893

16.04.1943

R

937.

Rybiński Stanisław

08,02,1907

02,03,1942

R

938.

Rybka Edmund

23.01.1921

07.12.1944

M.

939.

Rychlik Kazimierz

29.01.1888

04.01.1944

R

940.

Rydzewski Lucjan

27.11.1897

01.01.1943

R

941.

Rynko Adolf

17.04.1903

23.08.1944

M.

942.

Rzepka Franciszek

19.12.1898

10.01.1945

M.

943.

Rzepka Jan

14.02.1881

13.04.1943

M.

944.

Rzyski Józef

17.03.1916

09.07.1941

R

945.

Saberajski Bolesław

14.08.1911

21.07.1942

R

946.

Sadalski Adam

09.12.1910.

28.01.1943

M.

947.

Sadowski Antoni

01.06.1877

26.04.1943

R

948.

Sadowski Maksymilian

02.10.1887

09.10.1942

M.

949.

Saganiak Mieczysław

02.05.1909

02.07.1942

M.

950.

Sajdok Antoni

01.06.1877

26.04.1943

M.

951.

Sakowski Stanisław

04.04.1924

07.01.1945

M.

952.

Salejda Jan

01.06.1908

10.11.1942

M.

953.

Samolik Franciszek

09.10.1884

13.02.1942

R

954.

Sas Jan

03.09.1911

17.07.1942

R

955.

Sawicki Antoni

16.09.1887

02.07.1942

R/G14

956.

Schmidt Jan

18.01.1906

16.04.1942

M.

957.

Schneider Bruno

02.04.1913

07.04.1942

R

958.

Schneider Stanisław

08.12.1876

06.12.1943

M.

959.

Schnitzer Franciszek

01.12.1924

22.02.1944

R/G9

960.

Schulz Tomasz

01.09.1904

04.05.1943

R

961.

Seidel Stanisław

26.04.1908

05.04.1943

R

962.

Selinger Izrael

21.06.1905

24.09.1942

R

963.

Sieja Czesław

05.04.1914

04.06.1943

R

964.

Siejak Franciszek

02.10.1910

11.07.1942

R

965.

Siekierka Franciszek

04.10.1875

31.01.1942

R

966.

Siekierski Marian

01.12.1916

04.02.1942

R

967.

Sierka Franciszek

04.10.1875

31.01.1942

R

968.

Siewczak Stanisław

05.05.1891

23.11.1942

M.

969.

Sikora Antoni

30.04.1909

27.04.1941

R

970.

Sikora Bilesław

24.10.1904

02.09.1942

R

971.

Sikora Jan

04.12.1906

31.12.1942

R

972.

Sikora Zygmunt

02.11.1908

23.11.1940

R

973.

Siniczyk Teofil

28.03.1891

08.08.1941

R

974.

Sip Franciszek

24.01.1901

05.10.1944

M.

975.

Sitek Czesław

18.06.1902

01.05.1941

R

976.

Siwek Mieczysław

10.06.1912

19.08.1941

R

977.

Skibiński Izydor

19.04.1900

22.11.1942

R

978.

Skibiński Teodor

 

27.11.1942

R

979.

Skibiński Walenty

19.05.1900

22.11.1942

R

980.

Skierski Marian

01.12.1916

04.02.1942

R

981.

Skorupka Stanisław

06.11.1903

09.01.1944

M.

982.

Skorupski Antoni

31.12.1914

29.11.1944

M.

983.

Skorupski Stanisław

24.09.1909

28.07.1942

R

984.

Skrzypczak Antoni

28.02.1908

14.07.1942

R

985.

Skrzypczak Stanisław

10.04.1918

29.09.1942

M.

986.

Skubina Jan

10.02.1913

13.10.1942

M.

987.

Słoma Jan

18.02.1877

14.07.1942

R

988.

Slomiński Jan

19.12.1887

18.02.1942

M.

989.

Słowik Stanisław

19.101885

22.07.1941

R

990.

Słupski Hipolit

12.08.1887

15.11.1941

R

991.

Smoliński Józef

17.03.1899

18.03.1942

R

992.

Sobala Antoni

10.01.1892

24.06.1942

R

993.

Sobański Michał

21.09.1920

29.07.1944

M.

994.

Sobczyński Teodor

14.11.1912

02.02.1943

M.

995.

Sobiech Stanisław

12.02.1889

01.07.1942

R

996.

Sobierajski Antoni

18.03.1889

22.10.1942

M.

997.

Sobierajski Bolesław

14.08.1911

02.07.1942

R

998.

Sobiesierski Czesław

20.06.1913

07.10.1942

M.

999.

Sobczak Stanisław

08.09.1863

05.01.1940

R

1000.

Sobczak Stefan

04.01.1916

19.01.1944

R

1001.

Soberski Stanisław

04.04.1895

09.04.1941

R

1002.

Soiński Franciszek

13.02.1901

03.02.1943

M.

1003.

Solarczyk Wojciech

21.03.1885

28.06.1942

R

1004.

Sołowiński Franciszek

09.12.1885

07.02.1942

R

1005.

Sopoliński Józef

13.03.1891

29.06.1943

R

1006.

Sosna Jan

10.12.1893

11.05.1944

R

1007.

Spalony Józef

07.02.1889

14.06.1943

M.

1008.

Sopolewicz Władysław

01.09.1894

20.10.1942

R

1009.

Spoliński Józef

13.03.1891

29.06.1943

R

1010.

Sprenger Henryk

02.12.1919

19.05.1941

R

1011.

Sprolewicz Władysław

08.09.1894

15.07.1943

R

1012.

Spychała Stanisław

16.04.1904

05.11.1942

R

1013.

Srama Stanisław

27.07.1914

28.07.1942

M.

1014.

Sreczen Jan

16.04.1903

15.05.1944

R

1015.

Sroczyński Stanisław

14.04.1910

20.03.1942

R

1016.

Stachorski Jan

01.04.1915

28.05.1943

M.

1017.

Stachowiak Stanisław

15.11.1918

01.10.1942

M.

1018.

Standt Jan

28.04.1884

15.10.1942

R

1019.

Stanek Piotr

08.04.1897

07.04.1943

M.

1020.

Stanislawski Antoni

13.01.1921

22.12.1942

M.

1021.

Stankowski Marian

13.07.1920

25.07.1942

M.

1022.

Stańczyk Stefania

23.03.1900

08.03.1941

R

1023.

Starczuk Stefan

11.01.1891

08.01.1940

R

1024.

Starostka Jan

14.06.1912

30.11.1440

M.

1025.

Stasiak Konstanty

22.10.1902

24.06.1942

R

1026.

Stasiak Leon

27.03.1891

31.03.1943

M.

1027.

Stasik Marian

24.05.1920

24.12.1942

M.

1028.

Stawicki Marian

02.12.1914

16.12.1942

M.

1029.

Stawiński Władysław

03.05.1900

14.08.1942

R

1030.

Stefanek Jan

04.12.1911

28.07.1942

R

1031.

Stefaniak Stanisław

15.10.1918

07.05.1942

M.

1032.

Stefański Józef

11.12.1912

29.07.1944

M.

1033.

Stelmach Alojzy

19.05.1919

28.02.1944

M.

1034.

Sternal Karol

15.08.1901

06.11.1942

M.

1035.

Sternalski Zygmunt

17.01.1905

30.04.1942

R

1036.

Stępień Jerzy

27.10.1922

20.07.1942

R

1037.

Stężała Piotr

26.07.1896

14.08.1942

R

1038.

Stochmal Kazimierz

13.11.1897

06.07.1942

R

1039.

Stolarczyk Wojciech

21.03.1885

28.06.1942

R

1040.

Stolarz Franciszek

29.03.1905

12.04.1942

R

.1041.

Stolarski Józef

10.01.1910

29.09.1941

R

1042.

Stranz Edmund

20.10.1894

05.04.1943

M.

1043.

Strzelczyk Józef

31.12.1883

07.11.1944

M.

1044.

Strzałkowski Władysław

22.09.1907

15.03.1941

R

1045.

Strzebiecki Bronisław

14.10.1920

29.08.1942

R

1046.

Strzelczyk Ludwik

08.08.1909

08.06.1944

M.

1047.

Strzeliński Andrzej

16.10.1881

23.04.1944

M.

1048.

Strzewiczek Feliks

29.05.1901

08.05.1944

R

1049.

Styziński Cyprian

24.09.1915

19.06.1942

R/G14

1050.

Suchocki Stefan

12.12.1895

11.05.1942

R

1051.

Sudol Bernard

24.05.1921

27.11.1942

M.

1052.

Snela Stanisław

07.05.1904

16.09.1942

R

1053.

Suliński Jan

24.06.1911

16.08.1942

R

1054.

Surma Józef

11.02.1912

18.02.1942

M.

1055.

Suty Józef

20.02.1914

22.07.1942

M.

1056.

Swierkosz Józef

03.01.1909

10.12.1941

R

1057.

Swora Stanisław

03.05.1912

22.01.1942

R

1058.

Szaj Jan

19.05.1892

14.04.1943

R

1059.

Szatkowski Paweł

03.11.1909

30.05.1942

R

1060.

Szczepaniak Tomasz

23.12.1883

22.08.1942

R

1061.

Szczepański Czesław

07.07.1894

04.05.1944

M.

1062.

Szczepański Stanisław

 

19.08.1942

R

1063.

Szczeszak Marian

22.02.1922

15.02.1942

R

1064.

Szelągowicz Jan

15.06.1910

20.12.1942

M.

1065.

Szerlat Józef

26.01.1904

30.08.1942

M.

1066.

Szewczyk Andrzej

29.10.1876

04.06.1943

R

1067.

Szewczyk Mieczysław

25.12.1905

26.06.1943

M.

1068.

Szlachta Antoni

05.05.1874

04.01.1945

M.

1069.

Szmania Stefan

26.10.1913.

14.10.1942

R

1070.

Szmańda Władysław

01.09.1897

19.08.1942

M.

1071.

Szopiński Władysław

06.06.1919

26.10.1941

R

1072.

Szostak Józef

13.01.1877

11.03.1943

M.

1073.

Szpieg Franciszek

21.08.1919

24.06.1942

R

1074.

Szudrowicz Józef

21.01.1913

24.08.1941

R

1075.

Szukała Władysław

01.03.1910

10.08.1942

R

1076.

Szulc Aleksander

10.12.1906

12.04.1944

R

1077.

Szulc Tomasz

01.09.1904

04.05.1943

R

1078.

Szumnny Julian

06.01.1919

21.08.1942

R

1079.

Szurczak Stanisław

30.12.1922

29.11.1942

M.

1080.

Szuster Tadeusz

06.04.1906

30.04.1943

R

1081.

Szwedek Stefan

25.04.1919

02.10.1942

M.

1082.

Szydzisz Jan

15.06.1913

11.08.1942

R

1083.

Szymandera Stanisław

13.09.1867

17.08.1942

M.

1084.

Szymaniak Paweł

14.06.1869

21.05.1943

M.

1085.

Szymański Czesław

01.07.1909

13.08.1942

R

1086.

Szymański Edward

25.09.1909

12.08.1941

R

1087.

Szymański Jan

26.03.1906

06.11.1942

M.

1088.

Szymański Józef

14.02.1906

16.08.1942

R

1089.

Szymański Józef

01.04.1912

14.02.1942

R

1090.

Szymański Stanisław

01.05.1894

26.04.1943

R

1091.

Szymański Wojciech

15.04.1904

06.07.1940

R

1092.

Szymczak Franciszek

23.09.1865

26.03.1941

R

1093.

Szymczak Józef

15.03.1884

11.08.1943

M.

1094.

Szymczak Leon

14.02.1920

14.08.1942

R

1095.

Szymkowiak Jan

23.08.1908

07.04.1943

R

1096.

Szymkowiak Józef

17.01.1913

09.11.1941

R

1097.

Szypura Leon

10.04.1915

30.08.1942

M.

1098.

Szyszka Antoni

29.12.1885

27.04.1943

R

1099.

Ściborski Kazimierz

06.12.1912

17.08.1944

M.

1100.

Scierka Franciszek

04.10.1875

31.01.1942

R

1101.

Sliwiński Jan

10.12.1875

23.10.1942.

R

1102.

Slusarek Walenty

01.02.1879.

29.04.1944

M.

1103.

Slusarz Ignacy

28.01.1884

01.06.1943

R

1104.

Smieliński Wacław

24.09.1909

18.01.1943

M.

1105.

Smierszalski Feliks

28.01.1926

23.06.1944

R

1106.

Smiołek Bronisław

17.07.1892

26.12.1943

M.

1107.

Snieć Konstanty

02.02.1891

13.10.1941

R

1108.

Snieguła Walenty

01.02.1865

07.05.1942

R

1109.

Srania Franciszek

30.09.1910.

22.04.1941

R

1110.

Swiątły Piotr

17.10.1891

12.06.1942

R

1111.

Taczała Maksymilian

01.01.1893

27.02.1944

R

1112.

Tatarek Józef

07.03.1889

25.11.1942

M.

1113.

Teodorczyk Jan

19.01.1908

03.09.1944

R

1140.

Terlecki Antoni

26.03.1899

30.12.1942

R

1141.

Terlikowski Wacław

03.01.1885

23.07.1942

R

1142.

Tittenbrun Jan

06.06.1902

16.10.1944

R

1143.

Tmieliński Wacław

24.09.1908

18.01.1943

R.

1144.

Tomaszewski Antoni

09.07.1897

27.07.1942

R

1145.

Tomaszewski Feliks

04.08.1919

28.10.1942

M.

1146.

Tomaszewski Ludwik

18.08.1886

28.05.1943

R

1147.

Tomaszkiewicz Tomasz

26.08.1888

29.05.1943

M.

1148.

Tomczak Franciszek

24.03.1922

08.09.1942

R

1149.

Tomczak Ignacy

30.07.1903

09.04.1943

R

1150.

Tomczak Jan

31.05.1922

08.09.1942

R

1151.

Tomczak Józef

19.02.1902

25.07.1944

M.

1152.

Tomczak Walenty

13.02.1913

01.05.1944

R

1153.

Tomczak Walery

18.08.1913

06.06.1942

R

1154.

Tomczyk Franciszek

13.09.1877

29.06.1943

M.

1155.

Tórz Antoni

03.01.1922

27.09.1942

M.

1156.

Tuczyński Czesław

11.02.1906

11.11.1942

R

1157.

Turowski Bogdan

15.07.1914

16.10.1942

M.

1158.

Twaróg Antoni

14.10.1918

26.08.1942

R

1159.

Tyrański Jan

05.10.1895

29.06.1942

M.

1160.

Ubych Wawrzyniec

25.07.1906

03.08.1942

R

1161.

Uciechowski Antoni

18.12.1911

05.03.1943

R

1162.

Uniejewski Stanisław

25.04.1919

30.08.1942

M.

1163.

Urban Franciszek

17.10.1906

03.12.1940

R

1164.

Urban Walter

04.05.1917

08.03.1942.

M.

1165.

Urbaniak Wincenty

28.12.1902

29.05.1942

R

1166.

Urbański Stefan

18.12.1912

29.10.1942

R

1167.

Wachowiak Leon

13.01.1910

10.09.1942

R/G25

1168.

Wachowiak Stanisław

01.04.1889

20.04.1943

R.

1169.

Wachowiak Wacław

15.02.1907

13.01.1943

R

1170.

Walczak Czesław

04.07.1906

10.08.1942

M.

1171.

Walczak Franciszek

18.12.1912

01.11.1944

R

1172.

Walczak Franciszek

09.12.1903

03.03.1942

M.

1173.

Walczak Ignacy

13.01.1920

07.09.1942

R

1174.

Walczak Jan

17.10.1913

27.06.1943

M.

1175.

Walczak Józef

04.02.1905

28.05.1943

M.

1176.

Walczak Józef

21.11.1909

30.07.1942

R

1177.

Walczak Marcin

12.10.1899

23.11.1941

R

1178.

Walczak Marcin

17.01.1925

05.05.1943

M.

1179.

Waligóra Kazimierz

17.01.1922

28.11.1943

M.

1180.

Waligóra Stefan

30.03.1917

11.10.1942

M.

1181.

Walisewski Michał

25.08.1906

19.10.1942

M.

1182.

Walkowiak Andrzej

19.11.1900

25.07.1940

R

1183.

Walkowiak Franciszek

05.06.1913

28.06.1942

R

1184.

Walkowiak Jan

06.02.1913

01.04.1944

R

1185.

Walkowiak Marian

14.09.1920

29.12.1942

M.

1186.

Waltrowski Franciszek

30.09.1906

03.11.1942

R

1187.

Warchoł Stanisław

07.02.1905

10.05.1941

R

1188.

Wargin Bruno

08.09.1907

27.06.1942

R

1189.

Wasiak Stefan

23.04.1921

25.12.1943

R

1190.

Wasielewski Michał

07.09.1886

27.06.1944

R

1191.

Wasik Stanisław

01.04.1900

12.01.1943

R

1192.

Waszak Jan

20.05.1894

24.07.1943

M.

1193.

Waszkowiak Józef

19.11.1911

11.08.1942

R

1194.

Wasylewski Michał

20.09.1887

06.07.1941

R

1195.

Waśkowiak Wiktor

13.10.1910

11.09.1942

R

1196.

Wawak Franciszek

28.03.1913

04.09.1942

M.

1197.

Wawro Jan

15.12.1897

03.10.1940

R

1198.

Wawrocki Andrzej

14.11.1878

13.11.1944

M.

1199.

Wawrzyniak Franciszek

02.04.1914

04.02.1943

R

1200,

Wawrzyniak Franciszek

25.01.1914

19.01.1945

M.

1201.

Wawrzyniak Jan

19.12.1867

21.06.1943

R

1202.

Wawrzyniak Jan

21.06.1905

16.07.1942

R

1203.

Wawrzyniak Józef

30.11.1899

26.08.1942

M.

1204.

Wawrzyniak Kasper

29.12.1884

05.06.1943

M.

1205.

Wawrzyniak Władysław

17.06.1901

03.10.1941

M.

1206.

Wawrzynowicz Franc.

02.04.1914

04.02.1942

R

1207.

Wąsik Edmund

27.10.1919

30.01.1942

R

1208.

Wąsik Stanisław

05.04.1900

12.01.1943

R.

1209.

Weber Andrzej

27.11.1906

17.07.1943

R

1210.

Wenerski Stanisław

07.03.1910

21.04.1944

R

1211.

Werwiński Jan

08.06.1886

17.04.1941

R

1212.

Werwiński Wacław

21.09.1921

24.12.1940

R

1213.

Wesołowski Czesław

07.07.1925

28.12.1943

R

1214.

Wesołowski Marcin

10.11.1891

09.06.1942

R

1215.

Wesołowski Sylwester

29.11.1912

15.11.1942

R

1216.

Wesoły Władysław

20.09.1908

22.04.1943

R

1217.

Wiatrak Jan

25.11.1884

20.04.1943

R

1218.

Wieczorek Michał

07.09.1892

12.12.1940

R

1219.

Wienskowski Ludwik

23.08.1912

05.03.1942

M.

1220.

Wiertelak Czesław

22.07.1913

28.05.1941

R

1221.

Wiesela JN

12.07.1914

21.01.1943

M.

1222.

Wilczek Jan

08.05.1909

21.09.1942

R

1223.

Wilczyński Franciszek

02.10.1916

02.09.1944

R

1224.

Wilk Marian

17.08.1900

22.08.1942

M.

1225.

Wilk Paweł

05.01.1891

13.07.1942

R

1226.

Winiarski Stanisław

18.02.1915

05.08.1942

R

1227.

Winkowski Stefan

11.07.1911

26.09.1942

M.

1228.

Winskowski Franciszek

15.08.1878

18.02.1943

M.

1229.

Wiśniewski Adam

28.11.1901

29.01.1942

R

1230.

Wiśniewski Adam

20.11.1908

04.05.1943

R

1231.

Wiśniewski Stanisław

10.04.1916

15.04.1943

R

1232.

Wiśniowski Józef

28 lat

16.03.1945

M.

1233.

Wita Józef

06.09.1920

31.07.1941

R

1234.

Witczak Franciszek

25.01.1888

22.06.1942

R

1235.

Witkowski Jan

12.05.1912

27.07.1942

M.

1236.

Witkowski Władysław

20.12.1902

18.08.1943

M.

1237.

Witucki Stanisław

11.10.1899

11.11.1942

M.

1238.

Wleczyński Andrzej

14.11.1908

07.11.1942

R

1239.

Włodarczak Roman

16.08.1889

28.05.1943

M.

1240.

Wojciechowski Antoni

17.05.1885

21.09.1944

M.

1241.

Wojciechowski Antoni

15.11.1909

29.01.1943

R

1242.

Wojciechowski Ignacy

02.07.1886

10.01.1944

R/G9

1243.

Wojciechowski Jan

15.10.1902

29.04.1943

R

1244.

Wojciechowski Roman

10.03.1892

26.12.1941

R

1245.

Wojciechowski Stanisław

08.05.1899

06.07.1942

R

1246.

Wojciechowski Stanisław

25.09.1905

13.09.1942

R

1247.

Wojciechowski Tomasz

08.12.1873

30.11.1944

M.

1248.

Wojciechowski Walerian

27.11.1905

26.08.1942

R

1249.

Wojcik Stanisław

14.11.1908

10.01.1944

R

1250.

Wojewoda Henryk

19.01.1913

21.04.1941

R

1251.

Wojtasiak Ignacy

17.08.1910

15.11.1942

M.

1252.

Wojtaszek Stefan

15.05.1924

23.03.1944

R/G9

1253.

Wojtkowiak Feliks

07.11.1920

17.03.1942

R

1254.

Wojtkowiak Józef

26.09.1919

18.05.1942

R

1255.

Wojtyra Jan

09.05.1909

24.07.1942

R

1256.

Wójcik Antoni

 

03.02.1945

R

1257.

Wokat Wiktor

05.03.1893

26.06.1942

M.

1258.

Wolak Michał

08.09.1896

29.08.1942

R

1259.

Wolniewicz Franciszek

12.02.1902

31.12.1940

R

1260.

Wolsztyniak Stanisław

07.04.1887

17.07.1944

M.

1261.

Wosicki Antoni

18.04.1871

08.10.1944

R

1262.

Wosicki Tadeusz

19.10.1917

07.02.1944

R

1263.

Wosik Edmund

27.10.1919

03.01.1942

M.

1264.

Wosinek Klemens

23.11.1923

11.04.1943

M.

1265.

Wower Franciszek

31.08.1876

03.03.1944

M.

1266.

Wozicki Franciszek

14.08.1871

08.10.1944

M.

1267.

Wozignój Jan

30.01.1913

04.10.1942

M.

1268.

Wożniak Edmund

22.08.1907

07.11.1944

M.

1269.

Wójcik Stanisław

14.11.1908

10.01.1944

R

1270.

Wroński Zygmunt

30.06.1909

01.04.1942

R

1271.

Wróbel Marian

01.07.1919

31.03.1942

R

1272.

Wróblewski Edward

13.10.1921

05.08.1942

R

1273.

Wrzesiński Stanisław

29.12.1921

29.12.1942

R

1274.

Wybieralski Ildefons

13.01.1906

07.09.1942

R

1275.

Wycisk Jan

09.03.1924

19.03.1944

R/G25

1276.

Wykrętowicz Narcyz

25.10.1896

10.01.1942

R

1277.

Wyrwa Józef

05.11.1888

17.04.1943

R

1278.

Zabaglo Jan

25.11.1899

12.04.1943

R

1279.

Zacharski Józef

13.01.1903

13.06.1941

R

1280.

Zagozda Jan

03.02.1914

26.09.1942

M.

1281.

Zagórski Franciszek

14.10.1893

16.10.1942

R

1282.

Zając Adam Hipolit

26.05.1911

03.01.1943

M.

1283.

Zajdal Stanisław

26.04.1908

21.04.1941

R

1284.

Zakrzewski Tadeusz

02.02.1907

03.06.1943

R

1285.

Zalewski Leon

08.05.1923

27.10.1942

R

1286.

Zamiara Jan

25.05.1921

13.05.1944

R

1287.

Zamiara Józef

08.02.1887

20.08.1942

R

1288.

Zaremba Schyja

04.04.1904

28.01.1942

M.

1289.

Zawada Wincenty

29.01.1894

31.12.1940

R

1290.

Zawadzki Józef

12.03.1878

19.05.1943

M.

1291.

Zawadzki Józef

07.10.1918

16.08.1942

M.

1292.

Zawierzyński Jan

14.04.1913

16.03.1942

R

1293.

Zdunek Józef

05.03.1906

 07.04.1944

R

1294.

Zelinger Izrael

21.01.1905

24.09.1942

R

1295.

Zembrzuski Marian

04.12.1919

26.07.1942

R

1296.

Ziegenhagen Bruno

28.04.1918

17.09.1941

R

1297.

Zieliński Stanisław

19.04.1883

15.01.1944

R

1298.

Zieliński Stanisław

13.04.1886

13.04.1943

R

1299.

Zieliński Walenty

18.01.1887

03.10.1941

R

1300.

Ziemba Jan

19.06.1876

07.04.1943

R

1301.

Zientkiewicz Roman

25.09.1901

20.11.1943

R

1302.

Zimniewicz Jerzy Józef

14.04.1923

 19.03.1944

R

1303.

Zimny Józef

19.02.1897

31.10.1944

R

1304.

Ziółkowski Roman

30.07.1913

09.11.1944

R

1305.

Ziółkowski Stanisław

28.10.1910

24.07.1942

M.

1306.

Ziółkowski Stanisław

27.04.1919

10.02.1942

M.

1307.

Zuber Stefan

14.01.1919

06.02.1943

R

1308.

Zuchowski Wacław

30.07.1904

30.10.1940

R

1309.

Zuryński Józef

28.11.1907

09.10.1942

M.

1310.

Zuehlka Stanisław

14.09.1895

14.08.1942

R

1311.

Zwoliński Marian

14.01.1919

17.05.1942

R

1312.

Zychski Stanisław

26.02.1914

02.04.1944

R/G9

1313.

Żacharski Jozef

13.01.1903

13.06.1941

R

1314.

Żebrowski Zajwel

16.05.1915

20.01.1942

M.

1315.

Żelazny Jan

09.03.1888

11.06.1943

R/G25

.1316.

Żłobiński Stanisław

14.10.1892

04.05.1943

R

1317.

Żmuda Piotr Paweł

29.06.1920

27.11.1941

M.

1318.

Żmudziński Stanisław

17.09.1891

26.07.1942

R

1319.

Żołnowski Stanisław

03.11.1920

24.07.1942

M.

1320.

Żurawik Jan

26.11.1906

07.08.1942

R

1321.

Żurawski Franciszek

14.09.1909

28.05.1942

R

1322.

Żurek Andrzej

13.11.1906

14.10.1942

M.

UZUPEŁNIENIE

 1323.     

Kucharski Andrzej

19.11.1885

07.10.1944

Ż/G

 1324.  

Lautsch Stanisław

14.12.1922

02.09.1942

Ż/G

 

Udostępnij