Wystawa twórczości słuchaczy RUTW

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_04_rutw01.jpgOd 2 do 21 kwietnia w Muzeum Ziemi Rawickiej czynna będzie wystawa twórczości słuchaczy Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Swoje prace pokazują: Halina Gruczek, Helena Klimczak, Joanna Kot, Henryk Krawczyk, Agata Kubiak, Maria Kwinecka-Maćkowiak, Halina Murkowska, Helena Szczypko, Włodzisława Walczak, Krystyna Wojtera.
  Wystawa ma wiosenno-wielkanocny charakter, dlatego też wiele na niej pięknych ozdób wykonanych w różnych technikach przez słuchaczy RUTW. Bogato reprezentowane jest malarstwo olejne i akrylowe. Nie brakuje także prac wykonanych szydełkiem, drutami, a nawet obrazów "namalowanych" haftem krzyżykowym.
  W związku z tym, że otwarcie wystawy przypadło na Wielki Tydzień, muzeum postanowiło wyjątkowo nie organizować wernisażu, lecz finisaż - uroczyste spotkanie autorów prezentowanych prac na zakończenie wystawy.
  Obejrzyj katalog wystawy.

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_04_rutw02.jpg