Od 15 maja br. do trzech dotychczasowych rawickich znaczków turystycznych dołączą dwa kolejne z nowymi motywami. Na kolekcjonerskich pamiątkach zostały uwiecznione zabytki zaproponowane przez mieszkańców w ramach sondy społecznej. Będą to wizerunki kościoła pw. św. Andrzeja Boboli w Rawiczu oraz ratusza w Sarnowie. Wraz z ratuszem w Rawiczu, Muzeum Ziemi Rawickiej oraz staromiejskim układem urbanistycznym Rawicza tworzą kolekcję pięciu znaczków możliwych do nabycia podczas wizyty turystów na terenie Rawicza. Zwiedzanie miejskich zabytków przyjezdni będą mogli potwierdzić symbolem ogólnoeuropejskiej akcji dla kolekcjonerów i pasjonatów podróży.