Zapraszamy do udziału w najważniejszej muzealnej imprezie roku NOC MUZEÓW 15.05.2021 Program wydarzeń: wystawa czasowa „Zdzisław Beksiński. Od fotografii do fotomontażu komputerowego” prezentacja filmu dokumentalnego "Beksińscy. Album wideofoniczny" ekspozycja stała: indywidualne zwiedzanie wystaw tematycznych: etnografia, dawne rzemiosła, historia bractwa kurkowego, pamiątki kadeckie, malarstwo historyczne i współczesne, historia rawickiej synagogi promocja kolekcjonerskich znaczków turystycznych: Kościół św. Andrzeja Boboli w Rawiczu, Ratusz w Sarnowie promocja wydawnictwa „Rawicz. Przewodnik po starówce” promocja wydawnictwa „Z niedźwiadkiem na tropach historii” - gry i zabawy edukacyjne dla dzieci Wydarzenia zaplanowane zostały od godz. 17.00 do 22.00.
Program wydarzeń:
- wystawa czasowa „Zdzisław Beksiński. Od fotografii do fotomontażu komputerowego”
- prezentacja filmu dokumentalnego "Beksińscy. Album wideofoniczny"
- ekspozycja stała: indywidualne zwiedzanie wystaw tematycznych: etnografia, dawne rzemiosła, historia bractwa kurkowego, pamiątki kadeckie, malarstwo historyczne i współczesne, historia rawickiej synagogi
- promocja kolekcjonerskich znaczków turystycznych: Kościół św. Andrzeja Boboli w Rawiczu, Ratusz w Sarnowie
- promocja wydawnictwa „Rawicz. Przewodnik po starówce”
- promocja wydawnictwa „Z niedźwiadkiem na tropach historii” - gry i zabawy edukacyjne dla dzieci
Wydarzenia zaplanowane zostały od godz. 17.00 do 22.00.