Muzeum Ziemi Rawickiej zaprasza na plenerową wystawę „Rawicz – stare pocztówki jak nowe”. Pokazanych na niej zostanie 28 wielkoformatowych plansz z reprodukcjami pocztówek przedstawiających najciekawsze i najładniejsze widoki Rawicza. Najstarsze karty pocztowe ze zbiorów MZR prezentowane na wystawie pochodzą z XIX wieku, najmłodsze – z czasów II wojny światowej. Wszystkie zostały poddane cyfrowym procesom retuszu i koloryzacji. Wystawę na rawickim rynku będzie można oglądać w tegoroczne wakacje.