Spacery tematyczne, warsztaty rodzinne i gry regionalne – oto kilka propozycji Muzeum Ziemi Rawickiej na zbliżający się sezon wakacyjny. Specjalne atrakcje przygotowano dla rodzin z dziećmi oraz pasjonatów lokalnej historii. Udział we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach będzie bezpłatny, ale ze względu na ograniczenia sanitarne obowiązują zapisy uczestników do wyczerpania limitów miejsc.
Oferta wakacyjna muzeum:
- 3 lipca „Rodzinne muzeum” - warsztaty artystyczno-integracyjne dla rodzin z dziećmi (godz. 15.00-17.00, obowiązują wcześniejsze zapisy),
- 5-9 lipca „Muzealny lipiec” - plenerowe animacje dla dzieci połączone z grami edukacyjnymi o tematyce historycznej (godz. 11.00-13.00, obowiązują zapisy, zapraszamy uczestników w wieku 7-12 lat),
- 10 lipca spacer tematyczny z muzealnym przewodnikiem „Z przewodnikiem po rawickiej starówce” (godz. 16.00-18.00, obowiązują wcześniejsze zapisy),
- 14 sierpnia „Rodzinne muzeum” - warsztaty artystyczno-integracyjne dla rodzin z dziećmi (godz. 15.00-17.00, obowiązują wcześniejsze zapisy),
- 14 sierpnia spacer tematyczny z muzealnym przewodnikiem „Poznajemy patronów rawickich ulic” (godz. 16.00-18.00, obowiązują wcześniejsze zapisy),
- 16-20 sierpnia „Muzealny sierpień” - plenerowe animacje dla dzieci połączone z grami edukacyjnymi o tematyce historycznej (godz. 11.00-13.00, obowiązują zapisy, zapraszamy uczestników w wieku 7-12 lat).
Zapisy i szczegółowe informacje:
Muzeum Ziemi Rawickiej