Muzeum Ziemi Rawickiej zaprasza na wystawę Filipa Kołata "Bez tytułu". Filip Kołat - ur. w 1998, mieszka i pracuje we Wrocławiu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Posługuje się głównie mediami, takimi jak malarstwo i rysunek w formie tradycyjnej oraz cyfrowej. W swoich pracach skupia się przede wszystkim na aspektach związanych z psychofizjologią widzenia, podziałem płaszczyzny i zróżnicowaniem środków wyrazu. Najważniejsze dla niego jest uzyskanie spójnej i wzajemnie uzupełniającej się przestrzeni kompozycyjnej, która w ten sposób ma na celu dążenie do uzyskania oraz podkreślenia, panującej w naszym otoczeniu, harmonii.   Wystawa potrwa do 31 sierpnia.
Muzeum Ziemi Rawickiej zaprasza na wystawę Filipa Kołata "Bez tytułu".

Wystawa potrwa do 31 sierpnia.