Plener fotograficzny „Rytm miasta” Muzeum Ziemi Rawickiej jest organizatorem pleneru fotograficznego "Rytm miasta".  Wydarzenie odbędzie się w terminie 3-8 sierpnia 2021 r. Do udziału w nim zaproszono artystów – fotografików reprezentujących różne ośrodki kulturalne i regiony kraju. W ramach projektu uczestnicy będą fotografować Rawicz, uwieczniać w kadrze rozmaite aspekty toczącego się miejskiego życia. Pokłosiem pleneru będzie wystawa fotograficzna, która zostanie zaprezentowana jesienią. Plener jest wydarzeniem towarzyszącym 20. Ogólnopolskiego Przeglądu Sztuki Współczesnej FORMA.
Plener fotograficzny „Rytm miasta”